Анестезия

Чтобы лечение была максимально безболезненным и комфортным для пациента, проводится анестезия. Стоматологи клиники «Smile Clinic» в Киеве на Вокзальной используют препараты, которые гарантируют быстрый и надёжный эффект. Цена анестезии не почти не повлияет на общую цену процедуры, но обеспечит комфортный приём у стоматолога, избавив пациента от страха и напряжения.

Показания к обезболиванию

Анестезия при лечении зубов необходима, если:

  • небольшие оперативные процедуры;
  • удаление одного или нескольких зубов;
  • гнойное воспаление зубных тканей;
  • депульпирование;
  • воспаления пародонта и глубокий кариес;
  • неврит или невралгия лицевого нерва.

Препараты, которые применяют специалисты наших клиник, безопасны для здоровья. Но иногда анестезия при удалении зуба или его лечении невозможна. Наиболее частые противопоказания к обезболиванию: аллергические реакции на обезболивающие вещества, острые заболевания сердечно-сосудистой системы, сахарный диабет, гормональные нарушения. Врач определит план лечение с учетом этих факторов.

Много страхов и опасений у пациентов вызывает удаление зубов мудрости. Во время их прорезывания могут возникать боли и гнойные воспаления, которые требуют немедленного лечения.

Виды обезболивания зубов

В стоматологических клиниках используют следующие методы анестезии при удалении зуба или его лечении:

  • аппликационные – начальное средство для поверхностного обезболивания ротовой полости в виде геля или спрея с анестетиком;
  • инфильтрационные – препараты вводятся в десну уколом;
  • проводниковые – лекарство вводится в непосредственной близости от нервных окончаний, используется в случаях сложного хирургического вмешательства;
  • стволовые – блокада всех ветвей тройничного нерва, используются в условиях стационара.

В каждой ситуации, стоматолог выберет необходимое обезболивающее, которое успокоит пациента и позволит провести процедуру без стресса. Для анестезия при удалении зуба мудрости, лечении глубокого кариеса, депульпировании чаще выбирается инфильтрационный метод.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)