Эстетическая реставрация

Безболезненность и хороший результат — преимущества процедуры «Эстетическая реставрация зубов». Стоматологическая услуга позволяет сделать улыбку голливудской путём устранения недостатков. Корректировке подлежит не только цвет, но и форма.

Описание проблематики

Обладатели кривых зубов автоматически не могут иметь красивую улыбку, да и многие стараются скрывать радостные эмоции на людях, чтобы никто не заметил дефектов. Подобное поведение характерно для тех, чья эмаль потеряла естественную белизну. Художественная реставрация с лёгкостью изменит образ в лучшую сторону, что точно не останется незамеченным. Природный дефект или травму можно исправить!

Художественная реставрация порадует результатами в следующих случаях:

  • кариозные поражения;
  • аномальные размеры, форма зуба;
  • потемнение, пятна на эмали.

Восстановление жевательной функции — проблема, которую тоже можно исправить с помощью данной услуги. Цена тех или иных коррекционных направлений зависит от сложности нарушений зубного ряда.

Успешная коррекция дефектов достигается за счёт знаний, опыта врачей и материалам от следующих производителей:

  • Gradia;
  • Voca;
  • Filtek.

Цена эстетических реставрационных услуг конкурентоспособна, так как мы закупаем материалы непосредственно у производителя. Используем сырьё с особым набором свойств и принципом действия.

Художественная реставрация передних зубов — индивидуальная работа с каждым пациентом. Стоматолог подбирает наиболее эффективные методы и материалы. После коррекции зубной ряд и улыбка выглядят максимально естественно и не громоздко. Специалист не только вернет привлекательность, но и сохранит жевательную функцию. На выполнение поставленной задачи уходит минимальное количество времени и денег пациента. Цена услуги не сравнится с новой идеальной улыбкой.

Эстетическая реставрация жевательных зубов — настоящее искусство, позволяющее создать великолепный шедевр. Улыбка станет оружием в общении с окружающими и инструментом для достижения поставленных целей. Зуб после реставрации ничем не отличается от здорового ни по внешним параметрам, ни по ощущениям. Стоматологи повторяют и сохраняют все природные характеристики. Фотополимерные материалы делают восстановленный зуб прочным и износостойким.

Белоснежная улыбка — реальность! Помните, как бы вы старательно ни ухаживали за ротовой полостью, со временем эмаль потеряет свою привлекательность, ведь многие напитки, продукты питания провоцируют потемнение. Избавьте себя от комплексов, сколов, кривизны и прочих дефектов прямо сейчас, обратившись в «Smile Clinic».

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)