Художня реставрація зубів

Сучасний підхід до стоматології прогресивних клінік вимагає не лише якісного лікування, а й відновлення естетики. Необхідно відновити анатомічну структуру зуба зі збереженням його функціональних особливостей, прикусу та естетичної привабливості. Досягнути цього можливо завдяки художній реставрації. 

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зуба – це максимально чітке відтворення його будови з урахуванням індивідуальних особливостей ротової порожнини людини. Технологія передбачає відновлення зубів, їх форми і кольору згідно анатомічної будови зуба та побажань пацієнта. Реставрація зубів, як правило, покликана скорегувати як вроджені патології зовнішнього вигляду зубів та їх розташування, так і усунути результати життєдіяльності (вікове стирання, травми, набуті стійкі зміни кольору). 

Коли реставрація зубів необхідна?

Художнє відновлення зубів, як правило, необхідне після лікування (коли зуб втратив свій природній вигляд внаслідок проведення певних маніпуляцій) або для усунення естетичних проблем, які можуть бентежити пацієнта та викликати фізичний чи емоційний дискомфорт. Основними показами для проведення реставрації є:

  • необхідність корекції форми і розміру зуба;
  • наявність діастеми або трем;
  • скол або тріщина зуба внаслідок травмування;
  • зміни в емалі (потемніння);
  • відновлення ріжучого краю;
  • необхідно відновити зуб після карієсу або інших уражень.

Всі вище перераховані дефекти можна виправити завдяки реставрації. 

Види реставрації зуба

У клініці SmileClinic індивідуальний підхід до кожного пацієнта, тому і метод майбутньої реставрації зубів підбирається лікарем, зважаючи на такі особливості, як кількість зубів ,які потребують відновлення, стан ротової порожнини, особливості анатомічної будови щелеп, наявність бруксизму та інших патологій і, навіть, вік.

Відновити зуб можна двома методами: завдяки прямій та непрямій реставрації. 

Художня реставрація зубівПрямий метод художньої реставрації зубів здійснюється з використання пломбувальних матеріалів. Фотополімерний матеріал нашаровується на зуб поступово: з кожним нанесенням шару лікар створює необхідну форму майбутнього зуба, результат засвічується спеціальною лампою, під дією якої матеріал твердіє. Композит обов’язково підбирається згідно природнього кольору зуба пацієнта. Після проведення реставрації зуби набувають природний здоровий блиск і не відрізняються з-поміж інших зубів. Завдяки цій процедурі відновлюються зруйновані коронкові частини зубів та вирішуються проблеми деформацій і сколювань. Процедура продовжиться в один візит і безпосередньо у роті пацієнта. 

Художня реставрація зубівНепряма реставрація зуба здійснюється з використанням ортопедичних конструкцій: вінірів, коронок, вкладок. Таке відновлення потребує участі зуботехнічної лабораторії, яка виготовляє конструкції згідно індивідуального відбитку зубів пацієнта, що дозволяє з великою точністю відтворити потрібну форму, розмір та колір зуба. Проте, такий вид реставрації потребує більше часу та виконується, як мінімум, у два візити: під час першого візиту робиться діагностика, проводиться підготовка зуба до препарування та саме препарування, після чого лікар-ортопед створює відбитки, які відправляються у лабораторію для подальшого виготовлення ортопедичних конструкцій. В наступний візит (коли конструкція готова) відбувається примірка і, якщо лікаря та пацієнта все влаштовує, остаточна фіксація. 

Як проводиться реставрація прямим методом у клініці Smile Clinic?

Наші лікарі рекомендують проводити реставрацію прямим методом у випадку, коли зуб зруйновано менш ніж на 40%. Якщо зуб зазнав більшого руйнування , відновлення відбувається з використанням ортопедичних конструкцій, які значно більше захищають зуб від впливу чинників зовнішнього середовища.

Відновлення зуба прямим методом відбувається в один візит та безпосередньо у ротовій порожнині пацієнта.

Після детального огляду та оцінки стану зуба, обов’язково здійснюється фотопротоколювання (знімок зуба “до” відновлення) та ізоляція зуба для уникнення потрапляння слини під час виконання маніпуляції. Далі починається підготовчий процес: усуваються нерівності на зубі, які можуть завадити накладанню штучної емалі, та очищується поверхня зуба від м’якого та твердого нальоту. Колір матеріалу, яким буде здійснюватись відновлення зуба, підбирається індивідуально та максимально наближено до природнього. Після цього розпочинається безпосередньо реставрація – фотополімерні матеріали наносяться пошарово, поступово формуючи необхідний розмір та форму зуба, та засвічуються спеціальною лампою, під дією якої матеріал твердіє.

По завершенню процедури робиться шліфування та полірування зуба, а також, здійснюється другий етап фотопротоколювання для демонстрації результату роботи пацієнту.

Прямий метод реставрації потребує високої кваліфікованості лікаря, адже відновити зуб таким чином, щоб він мав природню анатомічну будову, естетичний вигляд та не вирізнявся з-поміж інших зубів, потребує неабияких зусиль та навичок. Наші спеціалісти постійно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію, щоб надавати пацієнтам лише високоякісні послуги з реставрації. 

Художня реставрація зубів

Яка вартість художньої реставрації зубів?

На вартість художньої реставрації зубів впливає ступінь його зруйнованості та обраний метод відновлення: прямий чи непрямий. Непрямий метод потребує більше візитів та коштує дорожче за рахунок індивідуального виготовлення ортопедичних конструкцій у спеціальних лабораторіях. У порівнянні з цим, прямий метод дозволяє відновити зуб в один візит, але цей метод працює лише при невеликих руйнуваннях коронки зуба.

Наші лікарі вже на першій консультації зможуть провести діагностику, порекомендувати доцільний метод реставрації та скласти грамотний план лікування з прорахунком вартості.

Ціни на стоматологічні послуги нашої клініки є у відкритому доступі на сайті у розділі “Ціни”.

Терапевтична стоматологія

Вартість
Фотополімерна пломба Asteria, поверхневий карієс1600
Фотополімерна пломба Asteria, середній карієс1750
Фотополімерна пломба Asteria, глибокий карієс1850
Реставрація зуба І ступеня (премоляр, моляр)2860
Реставрація зуба ІІ ступеня (фронтальна група зубів)3630
Застосування скловолоконного штифта750
Накладання девіталізуючої пасти250
Внутрішньоканальне відбілювання девіталізованого зуба, 1 сеанс800
Накладання ізолюючої прокладки250
Постановка кофердаму350
Відновлення зубу під коронку Build-up1400

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)