Комп’ютерна томографія (КТ) верхньої та нижньої щелепи

Комп’ютерна томографія (КТ) – один з найбільш інформативних і достовірних методів дослідження зубощелепної системи, який прийшов на зміну рентгену зубів. Завдяки томографії лікар-стоматолог отримує тривимірне зображення у декількох проєкціях, що показує повну інформацію щодо стану зубів, щелепно-лицевої області та дозволяє більш точно поставити діагноз і призначити лікування.

Комп’ютерна томографія (КТ) верхньої та нижньої щелепи

У яких випадках призначається КТ?

Прогресивні стоматологічні клініки застосовують цей метод обстеження у багатьох випадках, основні з них:
✓ при плануванні будь-якого виду стоматологічного лікування;
✓ при лікуванні каналів зуба використовують для пошуку додаткових каналів, діагностики запальних процесів, оцінки якості попереднього лікування й особливостей анатомії перед початком лікування;
✓ при отриманні травми зуба, щелепи або лицьової частини черепа;
✓ при підозрах на невиявлений карієс;
✓ при діагностиці новоутворень, пухлин тощо, що дозволяє оцінити розмір і поширеність вогнища запалення;
✓ при необхідності більш детального дослідження скронево-нижньощелепних суглобів;
при аномаліях розвитку щелеп або зубів;
✓ КТ використовують і при лікуванні ясен для оцінки рівня кісткової тканини.

Протипоказання до КТ

В ході процедури на організм впливає незначне променеве навантаження. Навіть невелика доза радіації не рекомендована під час вагітності, але у період лактації процедуру проводити можна, однак, після неї краще не годувати дитину грудьми протягом 1-2 діб. КТ не призначають пацієнтам з кардіостимулятором і дітям дошкільного віку. Для них рекомендовані альтернативні способи діагностики.

Переваги комп’ютерної томографії

Комп’ютерна томографія – прогресивний метод дослідження, який має цілу низку переваг:

✓ інформативність
Тривимірний знімок дає повноцінну картину стану ротової порожнини для призначення максимально ефективного плану лікування. Процедура дає можливість пошарового дослідження кісткових тканин двох щелеп, окремих зубів, всього скронево-лицьового відділу черепа. Отримані знімки можна вивчати під будь-якими кутами і в різних проєкція. Це особливо цінно в імплантології, де попередньо необхідно чітко визначитися з розмірами, місцями і кутами установки імплантатів.

✓ безпека
Променеве навантаження мінімальне і не завдає шкоди здоров’ю.

✓ точність
Ризики неправильної інтерпретації даних зводяться до нуля, оскільки при КТ диспропорції конфігурацій і розмірів виключені.

✓ швидкість
Процедура сканування займає лічені секунди.
мобільність отриманих даних Результат дослідження записується на інформаційний носій, завдяки чому пацієнт може його демонструвати іншим спеціалістам у разі потреби.

Який КТ у Smile Clinic?

Комп’ютерна томографія (КТ) верхньої та нижньої щелепи Комп’ютерна томографія (КТ) верхньої та нижньої щелепи

 

У Smile Clinic для проведення комп’ютерної томографії використовується передовий та надсучасний томограф GENORAY Papaya 3D 16*14.

GENORAY Papaya 3D 16*14 – це ТОПовий комп’ютерний томограф від провідного корейського виробника.

Апарат має унікальну автоматичну систему позиціювання під різноманітні види досліджень.

Він обладнаний детекторами, створеними на основі надсучасного та надчутливого сцинтиляціонного слою на основі CdTe, які забезпечують високоточне зображення без шуму.

Високотехнологічний детектор з найбільшим розширенням в своєму класі – 70 мкм дозволяє побачити навіть найменші анатомічні утворення і полегшує процес встановлення діагнозу.

Алгоритм зменшення впливу від випромінення металів мінімізує викривлення результатів і дає вичерпну інформацію для діагнозу. Позиціювання пацієнта “обличчям до обличчя” значно спрощує взаємодію та зменшує час контактування з томографом.

GENORAY Papaya 3D 16*14 має автоматичний вибір сенсора в залежності від виду дослідження. Не потрібно знімати та замінювати сенсори, достатньо просто обрати потрібний тип дослідження.А ще апарат має голосове сповіщення про початок та кінець процедури і зручне місце для особистих речей пацієнта.

Якісна діагностика – запорука успішного лікування.

Комп’ютерна томографія (КТ) верхньої та нижньої щелепи
Пн-Сб: 09:00-20:00
Нд: 10:00-16:00
Стоматологія знаходиться на лівому березі
(поряд м. Осокорки та м. Позняки).
 

Обстеження

Вартість
Консультація стоматолога400
Консультація онлайн550
Анти СНІД160
Хірургічний набір450
OptraGate200
Прицільна цифрова рентгенографія250
Панорамний знімок (ОПТГ)600
Комп'ютерна томографія сегмент 2-3 зуба (ендо режим)650
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа1,400
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + додаткові пазухи носа1,450
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + СНЩС1,600
Запис дослідження на флеш - накопичувач270
Відміна/перенесення запису по передоплаті500

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)