Лечение пульпита

Несвоевременное лечение кариеса приводит к осложнениям. Далее развивается пульпит, который образуется при попадании инфекции (бактерий стрептококка, стафилококка или лактобацилл) из кариозной полости во внутренние ткани зуба. Воспаление может образоваться в результате травмы, воздействия веществ или разных температур. Несвоевременное лечение пульпита опасно развитием хронических заболеваний. Цена игнорирования проблемы — полное разрушение и потеря зуба.

Симптомы заболевания

Проникновение инфекций сквозь повреждённую стенку зуба во внутренние ткани приводит к острому воспалению. Главные симптомы пульпита:

  • сильная зубная боль (постоянная или с временными перерывами);
  • повышенная чувствительность;
  • острая болезненная реакция на холодную или горячую пищу;
  • распространение болевых ощущений на другие участки челюсти;
  • повышение температуры тела.

Появление таких ощущений доставляет дискомфорт человеку, мешает его нормальной жизнедеятельности. Поэтому, как только вы заметили развитие симптомов пульпита зуба, стоит немедленно обратиться к стоматологу. Клиника «Smile Clinic», что на Вокзальной находится в удобном месте, поэтому можно вовремя попасть на приём.

Этапы лечения

Стоматологи клиники «Smile Clinic» тщательно изучают проблему пациента и определяют комплекс необходимых процедур. Цена включает в себя:

  • введение анестезии;
  • очищение кариозной полости;
  • удаление воспалённых тканей, окончаний нервов в корневых областях;
  • тщательная обработка антибактериальными средствами;
  • пломбирование корневых каналов и зуба.

Терапия этого воспаления — очень сложная процедура и требует высокой квалификации специалиста. Врачи наших стоматологий обладают необходимыми знаниями и достаточным опытом для диагностирования симптомов и лечения пульпита. Удаление нервных окончаний проводится без опасных веществ. Благодаря новым технологиям получается качественная герметизация корневых каналов. Поэтому проблема решается всего за однократное посещение стоматологического кабинета.

Современные методы позволяют специалистам наших стоматологий проводить процедуру недорого, быстро и качественно. Врачи клиники «Smile Clinic» помогут вам забыть о страхах, связанных с посещением кабинета стоматолога, ведь процесс происходит абсолютно безболезненно. Наши пациенты уже оценили подход и цены на процедуры.

Помните о том, что запущенный пульпит может привести к возникновению хронического воспаления или серьёзных осложнений. Поэтому, при ощущении первых симптомов, записывайтесь в клинику «Smile Clinic». Для этого достаточно набрать наш номер телефона и обсудить с менеджером все детали приёма.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)