Способи розрахунку за стоматологічні послуги

У клініці Smile Clinic основний пріоритет – це ваша посмішка і задоволення від наданих послуг. Ми завжди віддані своїм клієнтам і створюємо атмосферу, спрямовану на ваш комфорт та зручність. Наша команда фахівців взаємодіє з кожним клієнтом із великою увагою до деталей, гарантуючи індивідуальний та клієнтоорієнтований підхід. 
Саме тому для вашої зручної оплати стоматологічних послуг у клініці Smile Clinic ми пропонуємо декілька зручних варіантів. 

  1. Оплата через термінал. 

Ми пропонуємо сучасний та зручний метод оплати за стоматологічні послуги – через термінал. Цей спосіб дозволяє здійснити оплату електронною карткою, забезпечуючи миттєвість та безпеку транзакції. Ви можете легко та швидко розрахуватися за надані послуги.

  1. Оплата готівкою.

Для вашої зручності у клініці Smile Clinic також діє можливість оплати за стоматологічні послуги готівкою. Ви можете сплатити суму відповідно до наданих послуг прямо в реєстратурі. 
Ми віримо, що кожен клієнт – унікальна особистість, тому працюємо, щоб ви відчули себе комфортно та впевнено на кожному етапі лікування. Завдяки високій якості послуг та відданості вашому добробуту клініка Smile Clinic стане вашим найкращим партнером у догляді за здоров’ям та красою вашої посмішки.