Згода на використання персональних даних

Ця угода з обробки персональних даних розроблена відповідно до чинного законодавства України. Усі особи, що розмістили свої особисті відомості на нашому вебсайті smileclinic.com.ua або оприлюднили будь-яку іншу інформацію, підтверджують свою згоду на опрацювання особистої інформації та її передачу.
Під особистими даними клієнта мається на увазі наступна інформація: прізвище, ім’я, по батькові, адреса електронної пошти та телефон. Відвідувачі сайту надають свої персональні відомості для отримання доступу до безплатних матеріалів, інформаційних листів про наявні акції, спеціальні пропозиції та послуги.
Користувач, який приймає цю угоду, висловлює свою готовність та згоду на різноманітні операції з його особистими відомостями, включаючи, але не обмежуючись, їх збором, систематизацією, накопиченням, зберіганням, уточненням (оновленням, зміною), використанням та знищенням.

Відповідно до статті 8 Закону України “Про захист персональних даних” користувач має наступні права:

  1. Бути проінформованим про джерела збору, місцезнаходження своїх особистих даних та ціль їх опрацювання.
  2. Отримувати інформацію про умови доступу до персональних відомостей, включаючи про треті сторони, яким передаються його особисті відомості.
  3. Мати доступ до своєї персональної інформації. 
  4. Подавати вмотивовані запити власнику особистих даних з відмовою від обробки своєї особистої інформації.
  5. Подавати мотивовані вимоги щодо зміни або знищення своїх персональних відомостей будь-яким власником або розпорядником особистих даних у випадку їх незаконної обробки або недостовірності.
  6. Зберігайте свою особисту інформацію у безпеці від незаконного опрацювання та випадкових втрат, знищення або пошкодження. 
  7. Використовувати засоби правового захисту у випадку порушення законодавства щодо захисту персональної інформації.
  8. Відкликати свою згоду на обробку особистих відомостей.
  9. Бути поінформованим про механізм автоматичного опрацювання персональних відомостей.

Цією угодою про обробку персональних даних Адміністрація вебсайту smileclinic.com.ua повідомляє Користувача, що при вказуванні особистих відомостей клієнтом через форму зворотного зв’язку на Сайті, вони автоматично додаються до загальної бази особистих даних стоматологічної клініки Smile Clinic.