Удаление ретинированного зуба

Иногда зуб мудрости полностью или частично скрывается под десной. Это не только портит улыбку, но и приведёт к искривлению соседних зубов. Поэтому удаление ретинированного зуба является рекомендованной многими стоматологами процедурой. Этот метод является основным решением проблемы, так что при выборе врача следует учитывать его опыт, а не цены.

Зубы мудрости могут прорезаться, когда челюсть полностью сформировалась, и для него не окажется достаточно места. Поэтому происходит деформация. И если её вовремя не исправить, это может стать причиной многих заболеваний. Стоматологическая клиника «Smile Clinic» предлагает услуги опытных врачей, современное оборудование и качественные материалы.

Особенности и лечение

Удаление ретинированного зуба должно выполняться своевременно, поэтому при обнаружении первых же признаков проблемы необходимо записаться на приём к врачу. Самыми распространёнными симптомами являются:

  • воспаление десны;
  • отёк мягких тканей;
  • болезненные ощущения.

Иногда все признаки проблемы отсутствуют, поэтому удаление ретинированного зуба мудрости происходит поздно. Стоматолог же может распознать явление на начальной стадии, поэтому нужно регулярно посещать кабинет врача.

Как выполняется удаление ретинированного зуба мудрости, зависит от положения коронки, глубины залегания и степени покрытия десной. Согласно таким параметрам, стоматологи классифицируют следующие виды искривления:

  • вертикальное. Коронка находится в нормальном положении;
  • горизонтальное. Зуб располагается параллельно к челюстной дуге;
  • наклонное. В этом случае образуется угол менее 90 градусов по отношению к основному ряду.

Квалифицированный врач при первом осмотре определит разновидность и подскажет, как решить проблему.

Главное — качество

Стоимость услуги указана в прайс-листе, но окончательные цены дантист сможет назвать только после осмотра. Ведь каждый случай индивидуален, а наши стоматологи предлагают только наилучшее решение проблемы.

Удаление верхнего ретинированного зуба выполняется после прицельной рентгенографии, которая позволит увидеть всю картину целиком. Также проводится анализ на непереносимость медикаментов, качество тканей и глубину залегания.

Удаление нижнего ретинированного зуба проводится в кабинетах, оснащённых всем необходимым оборудованием, с соблюдением стерильности. Операция проводится на профессиональном уровне. Помните, что для здоровья важна не стоимость, а качество услуг.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)