Відбілювання зубів Magic Smile

Magic Smile – це безболісна і безпечна технологія відбілювання зубів, яка була розроблена і запатентована у США. З її допомогою регулярно виконуються тисячі процедур відбілювання у всьому світі. Вона заслужено завоювала лідируючі позиції на ринку косметичної стоматології, завдяки тому що не пошкоджує зубів і не зменшує їх міцності, а також не впливає на хімічну структуру емалі.

Суть технології полягає в тому, що на зуби наносять спеціальний запатентований гель, який містить пероксид карбоміду. Пероксид карбоміду – це фактично одна із форм перекису водню, в якій виділення атомарного кисню відбувається більш плавно (не так агресивно, як у звичайній). Потім за допомогою лампи MagicLightPro, нанесений гель активізується. Атомарний кисень, який при цьому виділяється, видаляє плями на емалі.

Таким чином гель максимально ефективно видаляє темний пігмент, який з часом з’являється на зубах. При цьому сама лампа не випромінює інфрачервоних і утльтрафіолетових променів. А це означає, що поверхня емалі не нагрівається вище температури тіла і не пересушує слизову, що гарантує абсолютну безпеку і безболісність процедури. При цьому ефект помітний відразу!

Відбілювання за технологією MAGICSMILE максимально обережне і чудово підходить для людей з чутливими зубами, оскільки його виконують без використання абразивів, кислот і ультрафіолету.

Унікальна формула гелю забезпечує безпечне відбілювання і результат освітлення до 8 тонів у 99% пацієнтів.

Часто задавані питання:

Відбілювання не руйнує і не шкодить зубній емалі, яка є найбільш твердою тканиною людського організму. Єдине, що може статися, – це тимчасове збільшення чутливості зубів, яке швидко минає.

Які продукти призводять до потемніння емалі з часом? Щоб цього не трапилося, рекомендується протягом перших 2–3 днів утримуватися від вживання продуктів, які містять барвники: чай, кава, червоне вино, темні фрукти і овочі, соки, шоколад, соєвий соус тощо. Більш детальну інформацію ви зможете отримати у свого стоматолога.

Ефект відбілювання, як правило, триває до двох-трьох років. Однак цей термін варіюється у кожному окремому випадку. Ефект буде менш тривалим, якщо ви палите або часто вживаєте продукти, які сприяють потемнінню емалі.

Існує ряд протипоказань до відбілювання зубів. Більшість із них пов’язані зі станом зубів і можуть бути усунені при зверненні до стоматолога.

Це зокрема:

каріозні ураження зубів; наявність захворювань ясен і пародонтоз; наявність зубного нальоту і зубного каменю; носіння брекетів; гострі запальні процеси слизової оболонки порожнини рота; наявність некаріозних уражень зубів (гіпоплазія емалі, флюороз, ерозія емалі, некроз емалі, клиновидний дефект); глибокі тріщини емалі; алергія на компоненти гелю; вагітність і період лактації; вік до 18 років.

Перед процедурою відбілювання обов’язково потрібно очистити зуби від зубного каменю і нальоту. Для досягнення максимального ефекту від відбілювання бажано виконати чищення за кілька днів до основної процедури.

Процедура відбілювання за технологією MagicSmile триває близько 1 години. До даного часу не входить чищення зубів від нальоту і зубного каменю, яке виконують заздалегідь.

Кваліфіковані спеціалісти