Временная пломба

Временная пломба – это мера предосторожности врачей при лечении пульпита и запущенного кариеса. Установка производится на строго оговоренный срок, по окончании которого её заменяют постоянной.

Основные понятия

Временная пломба зуба называется еще диагностической. Она устанавливается специалистами для определения состояния нервов. Например, врач решил поставить временную пломбу, чтобы удостовериться в его целостности. Через несколько дней проводят лечение, если есть боль. Или временная пломба зуба заменяется на постоянную, если нет дискомфортных ощущений у пациента.

Этот способ подходит и для лечения. В полость, очищенную от кариеса, помещаются лекарственные препараты. Установка временной пломбы предотвращает их просачивание в ротовую полость. Похожая процедура выполняется и при удалении нерва. Нерв разрушается мышьяком (более современное девитализирующее средство), а через некоторое время необходимо очистить каналы и поставить пломбу.

Временная конструкция применяется и для защиты при протезировании и реставрации зубов. Её устанавливают на период изготовления постоянной коронки.

Сколько простоит пломба

Цена на временную конструкцию небольшая, а её состав безопасен, но многих гостей клиники «Smile Clinic» интересует срок её службы. Обычно пломбу ставят на период от нескольких дней до месяца. Конкретные сроки указывает лечащий врач, и зависят они от сложности и особенностей заболевания, а также от препаратов для лечения. Приведем несколько примеров:

  • пасты, в состав которых входит мышьяк, умерщвляющий нерв, до 3 дней. Параформный состав для тех же целей, оставляют в зубе на 7–10 суток;
  • антибиотики и антисептики действуют 3–4 дня;
  • противовоспалительные средства для лечения особо запущенных случаев – до месяца (а в некоторых случаях – и до полугода).

На осмотр необходимо явиться в строго оговоренный срок. Если в нужный день этого не получается сделать, лучше записаться на прием раньше. Врач осмотрит зуб, проведет лечение или предложит альтернативный вариант.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)