Обладнання

Smile Clinic – сучасна стоматологічна клініка, яка надає всі види стоматологічних послуг.

Ми переконані в тому, що лікування може бути не лише якісним, а й комфортним. У нашій клініці є весь комплекс стоматологічних послуг – від діагностики до імплантації будь-якого рівня складності. Симбіоз найкращих спеціалістів, безцінного досвіду, знань та передового обладнання в одному місці дозволяє нашим пацієнтам отримувати високоякісне лікування. Тому нам важливо, щоб кожна з цих складових була на високому професійному рівні.

Передове стоматологічне обладнання дозволяє не лише якісно лікувати, а й бути впевненим у результаті на всі 100%. Саме тому ми дуже ретельно і виважено підходимо до вибору стоматологічних інструментів та матеріалів, завжди прагнемо бути на крок попереду у порівнянні з іншими клініками. У Smile Clinic є все необхідне для надання повного комплексу стоматологічних послуг, тому лікування завжди проходить швидко, комфортно і на високому рівні.

Стоматологічна установка італійського виробництва має унікальне покриття Memory foam, що повторює форму тіла, створюючи тим самим ортопедичний ефект, та універсальний підголівник з механічною фіксацією, який легко підлаштовується під пацієнта будь-якої статури. Навіть тривале лікування не виснажує пацієнта.
Стоматологічна установка забезпечує комфорт лікаря в будь-якій області стоматології: легкий в управлінні сенсорний пульт, професійне освітлення, індукційний мотор, легке переміщення столика лікаря, верхнє розташування інструментів з довгим ходом шлангів і фіксацією кінцевого робочого положення. Все це робить роботу лікаря-стоматолога точною, якісною та без зайвих рухів, що значно зменшує навантаження на спеціаліста.

Обладнання
Обладнання

Це ТОПовий комп’ютерний томограф від провідного корейського виробника.
Апарат має унікальну автоматичну систему позиціювання під різноманітні види досліджень. Він обладнаний детекторами, створеними на основі надсучасного та надчутливого сцинтиляційного слою на основі CdTe, які забезпечують високоточне зображення без шуму.
Високотехнологічний детектор з найбільшим розширенням в своєму класі – 70 мкм дозволяє побачити навіть найменші анатомічні утворення і полегшує процес встановлення діагнозу.
Алгоритм зменшення впливу від випромінення металів мінімізує викривлення результатів і дає вичерпну інформацію для діагнозу.

Дентальний мікроскоп від всесвітньо відомого бренду Karl Kaps (Німеччина) дозволяє проводити надточні стоматологічні маніпуляції, завдяки багатократному збільшенню, плавному зуму та мультифокусній лінзі.
Він оснащений професійним, потужним освітленням та поворотними бінокулярами.
Це дозволяє лікарю комфортно працювати у ротовій порожнині, не створюючи дискомфорту пацієнту.
Сучасне лікування неможливе без багаторазового збільшення, яке гарантує відмінний результат.

Обладнання
Обладнання

Застарілі зліпки за допомогою стоматологічної ложки вже давно в минулому. Сучасна стоматологія Smile Clinic використовує сканер CEREC Omnicam, який дозволяє швидко і точно провести сканування щелепи без покриття порошком, що значно скорочує час процедури та підвищує рівень комфорту пацієнта. Апарат дає змогу за лічені хвилини створити цифровий зліпок зубів з найменшими деталями (трьохвимірне зображення щелеп) та моментально надіслати його до лабораторії в будь-якому шматочку світу.
Апарат зручний у використанні як лікарю, так і пацієнту: завдяки тонкому корпусу сканування жувальних зубів не спричиняє ніякого дискомфорту.
Функція Shade Detection дозволяє аналізувати та точно ідентифікувати колір кожного зуба. Це значно спрошує підбір кольору для виготовлення майбутніх ортопедичних конструкцій.

 
 

 

 

Наші лікарі-імплантологи використовують передовий фізіодиспенсер від відомого бренду Dentium (Південна Корея), який допомагає розв’язувати складні стоматологічні проблеми, усунути консервативними методами які неможливо. Прилад широко використовується для імплантації зубів: корекція альвеолярного відростка перед протезуванням, формування ложа під імплантат, фіксація абатмента, встановлення імплантату.
Пристрій дає змогу точно визначити силу затягування абатмента. Це важливо при використанні гвинтів кріплення, для яких виробник імплантаційної системи суворо визначає зусилля прикручування, запобігає надмірно щільному затягуванню, що може призвести до поломки або руйнування внутрішнього різьблення імплантату, і випадковому відкручуванню абатмента в майбутньому.

Обладнання

Обстеження

Вартість
Консультація стоматолога400
Консультація онлайн550
Анти СНІД160
Хірургічний набір450
OptraGate200
Прицільна цифрова рентгенографія250
Панорамний знімок (ОПТГ)600
Комп'ютерна томографія сегмент 2-3 зуба (ендо режим)650
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа1,400
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + додаткові пазухи носа1,450
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + СНЩС1,600
Запис дослідження на флеш - накопичувач270
Відміна/перенесення запису по передоплаті500