Відгуки

Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
ОтзывыAlex F
17:17 27 Jan 24
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка.Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)
Пів року не могла наважитися вирвати зуб мудрості, доки не натрапила в інстаграм на клініку Смайл) Тиждень тому (нарешті) вирвала цей клятий зуб у лікаря Дмитра. Сам процес видалення зайняв близько 5 хв. Що можу сказати - Дмитро лікар від бога: після видалення не було ні набряку щоки, щелепа не боліла і зажило все максимально швидко! Сьогодні вже зняла шви і хочу ще раз подякувати клініці за чудову роботу та побажати подальшого процвітання!
ОтзывыKsenia Dolzhenko
16:49 17 May 23
Найкраща клініка в світі)10 хвилин на видалення двох зубів мудрості!!!!!! Зовсім безболісно. Сьогодні другий день після процедури і відчуття прекрасні. Також робила чистку, повністю задоволена. Вже порадила всім знайомим, кого зустріла за ці два дня, бо це справжній скарб здоровʼя.Дуже вдячна!
Звернулася в цю клініку за хірургічним видаленням зубів мудрості, бо в моєму місті лікарі навіть не хотіли братися за них. Лікар - Резніченко Дмитро видалив всі 4 за 30 хвилин!!, з дискомфортних відчуттів лише анастезія ????, після операційний період пройшов легко. Я дуже вдячна йому за таку професійну роботу і дуже рада, що потрапила в руки справжнього майстра. Клініка дуже клієнтоорієнтована, рівень обладнення на висоті. Щиро всім рекомендую!
Без перебільшення, найкраща клініка!Дрібниці створюють досконалість! І це 100% про SmileClinic! Лікування без болю та дискомфорту, висока точність, сучасні технології, ввічливий персонал, продовжувати можна безкінечно)Команда професіоналів своєї справи!Величезна вдячність Маринюку Євгену Ігоровичу. Прийшла на планову чистку, а в результаті пролікувала всі зубки) Боїтеся з дитинства стоматологів? Приходьте! Євген Ігорович і команда SmileClinic закохають Вас у сучасну стоматологію!❤️
ОтзывыПетро Пойда
07:15 08 May 21
Висловлюю подяку Резніченку Дмитру Віталійовичу. Вчора видалив два зуба "мудрості", я навіть не очікував, що все пройде так швидко і безболісно. На власному досвіді переконався в професіоналізмі лікаря, з впевненістю рекомендую!!!
ОтзывыMaria
11:47 23 Feb 21
Хочу подякувати Smile clinic за чудову атмосферу та професійність лікарів. Від лікування та до видалення зубів. Висловлюю подяку Дмитрію Віталійовичу за безболісну імплантацію та гарну посмішку))) Без перебільшень рекомендую Smele clinic всім своїм знайомим та друзям!!! Ви найкращі!!! ????????
Влітку у мене розколовся зуб. Я звернулася в Smile clinic. Дуже боялася, і дарма. Під час одного прийому мені видаляли зуб і вживляли імплант ( я нічого не відчувала). Дмитро Віталійович усе зробив на вищому рівні. Дякую йому за це. Новий рік я вже зустрічала з новеньким зубом.
ОтзывыTaras Holub
14:39 27 Dec 20
Дуже рекомендую лікаря-терапевта, Андрія Огуя! Дуже уважний та тактовний лікар, що відмінно виконує свою роботу. Єдиний, хто діагностував мої справжні проблеми та грамотно склав план лікування. Під час процесу лікування, лікар завжди переконується, чи все гаразд, тим самим створює умови для мого комфорту. 10/10 ????????????????‍⚕️
Ставила брекети (і мій хлопець теж:) ) у ортодонта Світлани - дуже мила весела людинка і строгий і уважний лікар)) Акуратно і турботливо працює, дуже комфортно себе почувала на наших візитах. Лікарю завжди допомагає асистент, і це не тільки полегшує роботу лікаря, а і моє самопочуття, адже процес проходить значно швидше.Дуже вдячна Світлані за мої красиві рівні зубки за доволі недовгий термін!) Успіхів вам у роботі та професійного росту!Демократичні ціни за такий рівень сервісу. Чисто і охайно. Зручне розташування у приємному районі. Місце для парковки знайти не проблематично.Улюблена стоматологія з найприємнішими працівниками!Вирішать всі проблеми, завжди знайдуть зручний для мене час, розвеселять цікавою розмовою, пригостять смачною кавою, завжди ввічливі і привітні)) Тепер я можу спокійно і без панік чекати свого візиту в стоматологію)) Дякую вам!! ❤️
ОтзывыOlya Zonova
14:31 15 Oct 20
Обирала клініку по відгукам і всі рекомендували Дмитра Вікторовича 🙂 Видалила у нього зуби мудрості, ставила вініри і коронку на кутній зуб - повний набір :))) Всі процедури проходили прекрасно, турботливо, з урахуванням іноваційних технологій. Задоволена абсолютно усім. Видно, що лікарі люблять свою справу і постійно розвиваються. Буду продовжувати лікування ще жувальних зубів. Тепер це моя стоматологія для регулярних чисток 🙂
Отзывы