Дентальна фотографія

Дентальна фотографія – необхідна складова сучасного стоматологічного лікування. Ми у Smile Clinic велику увагу приділяємо не лише безпосередньому вирішенню стоматологічних проблем, а й візуальній складовій, адже стоматологія – це ще й про естетику та красу. Тому ми обов’язково ведемо фотопротокол по кожному пацієнту.

Дентальна фотографія

Дентальна фотографія у Smile Clinic обов’язково здійснюється на первинній консультації та на кожному етапі лікування. Вона фіксує деталі, які важко побачити неозброєним оком. Така практика дозволяє розглянути всі нюанси ротової порожнини, продемонструвати різницю станів “до” та “після” лікування. Крім цього, ведення фотопротоколу – важливий аспект документування та комунікації з пацієнтом, а ще – це спрощує процес контролю лікування на дистанції.

Які бувають фотопротоколи?

Дентальна фотографіяВ залежності від того, що саме має бути зображено на дентальній фотографії, щоб відобразити стан пацієнта найбільш інформативно, виділяють такі види:

Портретна фотографія – стоматолог фотографує усмішку, становище ЩЛС з різною мімікою;

Інтераоральна фотографія – відображає весь зубний ряд, що дозволяє оцінити співвідношення зубів, стан ясен, прикус.

Серія фотографій протягом лікування допомагає лікарю-стоматологу швидше досягнути бажаного результату. Вивчаючи стан окремих зубів або загальні риси обличчя, лікар може вчасно коригувати лікування. Також, наявність фотопротоколу дозволяє проходити комплексне лікування у клініці Smile Clinic у різних спеціалістів: адже інформація про початковий стан пацієнта, етапи лікування відображені візуально в його особистій картці.

Переваги фотопротоколу (дентальної фотографії)

Ведення фотопротоколу під час лікування має цілий ряд переваг:

Прозорість лікування

Створення дентальних знімків дозволяє лікарю продемонструвати стан ротової порожнини, вказати на існуючі та можливі проблеми та продемонструвати кінцевий результат.

Мотивування пацієнта

Наочно бачучи проблеми в ротовій порожнині, пацієнт легше приймає рішення щодо майбутнього лікування, розуміє, що відстрочення лише погіршить ситуацію, а по закінченню всіх маніпуляцій, розуміє, що час і кошти витрачені не дарма і результат вартий цього.

Контроль на кожному етапі лікування

Порівняння стану ротової порожнини на знімках допомагає прослідкувати динаміку і, в разі потреби, знести корективи у план лікування.

Допомагає враховувати побажання пацієнта

Дентальна фотографія дозволяє більш чітко зрозуміти бажання пацієнта щодо форми та кольору майбутніх протезів, вінірів та інших конструкцій.

Підвищує пацієнтоорієнтованість клініки

У разі зміни лікаря, новий спеціаліст може побачити повну картину лікування: які були проведені процедури та їх результат. Це допоможе продовжити надавати високий рівень послуг іншим спеціалістом клініки. Крім того, знімки можуть використовуватися для консиліуму кількох лікарів, яких неможливо зібрати разом під час консультації пацієнта.

Коли і як створюється фотопротокол у клініці Smile Clinic?

У Smile Cliniс кожне лікування супроводжується створенням дентальних знімків та веденням фотопротоколу. Найбільше користі знімки приносять, коли планується довготривале лікування у декілька етапів, наприклад, із залученням терапевта, ортодонта, хірурга чи ортопеда. Це дозволяє створити комплексний та грамотний план лікування, вчасно вносити корективи в нього залежно від ситуації та будь-яких змін.

Дентальна фотографія

Лікарі нашої клініки роблять дентальні знімки, починаючи з первинної консультації. Надалі, фотопротокол доповнюється фотографіями під час кожного наступного візиту пацієнта.

Дентальна фотографія

Ми використовуємо лише професійну техніку та обладнання для фотографії: новітні, повнометражні фотоапарати зі спалахом, макрооб’єктиви та зручні дентальні дзеркала. Це дозволяє нам зробити якісні знімки у будь-якому ракурсі та з високим рівнем деталізації. Навіть таке складне лікування, як лікування під мікроскопом, де зображення збільшується у декілька десятків разів, ми фіксуємо за допомогою знімків. Також, у нас обладнана міні-студія зі спеціальним фоном та софт-боксами, де ми створюємо показові фотографій “до/після” у всіх ракурсах. Фотографія допомагає пацієнтам оцінити результат лікування, побачити наочно як змінилась їх посмішка.

Яка ціна дентального знімку (фотографії)?

Створення фотопротоколу та будь-яких фотографій у Smile Clinic абсолютно безкоштовне. Ми робимо це, щоб удосконалити інформативність діагностики, покращити комунікацію з пацієнтом та між лікарями, щоб забезпечити високий рівень послуг, які ми надаємо.

Обстеження

Вартість
Консультація стоматолога400
Консультація онлайн550
Анти СНІД160
Хірургічний набір450
OptraGate200
Прицільна цифрова рентгенографія250
Панорамний знімок (ОПТГ)600
Комп'ютерна томографія сегмент 2-3 зуба (ендо режим)650
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа1,400
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + додаткові пазухи носа1,450
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + СНЩС1,600
Запис дослідження на флеш - накопичувач270
Відміна/перенесення запису по передоплаті500

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)