Знімні протези BPS

Втрата зубів – безумовно, неприємна подія, від якої ніхто не застрахований. Проте, сучасна стоматологія здатна цілковито відновити посмішку, використовуючи різні методи.

Знімні протези BPS

Найбільш популярним методом відновлення зубного ряду є імплантація, коли відсутній зуб замінюють імплантом, який чудово виконує всі функції. Та, не зважаючи на це, відновлення зубів за допомогою знімного протезу теж широко застосовується у практиці.

Існують випадки, коли імплантацію провести неможливо (витончена кісткова тканина, наприклад) без додаткових маніпуляцій, які підвищують вартість відновлення. Якщо пацієнт не готовий фінансово або є явні протипоказання до імплантації, лікар може запропонувати відновлення зубів при їх повній відсутності за допомогою встановлення повного знімного протезу.

Знімні протези BPS

Що таке повний знімний протез BPS?

Повний знімний протез – це ортопедичний виріб, який замінює весь зубний ряд.

Не варто його боятись, адже сучасні знімні протези – це вже далеко не ті страшні знімні щелепи, які на ніч кладуть в склянку з водою.

Сучасні ортопедичні конструкції виготовляються з гіпоалергенних, біосумісних матеріалів, які мають високий рівень зносостійкості та несприйнятливість до їжі та слини.

У клініці Smile Clinic ми пропонуємо відновлення за сучасною системою BPS.

BPS (біофункціональна протезна система) – це комплекс технологій і матеріалів, що охоплюють кожну область протезування: від зліпка до встановлення протеза, що забезпечує ідеальний результат процедури і мінімізує ризик ускладнень.

Ця технологія дозволяє:

  • досягнути кращого прилягання протезу та кращої фіксації;
  • створити більш точний фісуро-бугорковий контакт між штучними зубами;
  • відтворити ідеальну висоту прикусу;
  • досягнути максимально естетичного результату;

У клініці використовується сучасне обладнання, щоб сформувати основу зубного протезу. Лиття під тиском і полімеризація протезної конструкції виконується інжектором в автоматичному режимі. Хімічна усадка матеріалу повністю компенсується в процесі полімеризації завдяки запатентованому управлінню температурою. Це дає можливість виготовляти високоточні зубні протези, що забезпечують неперевершену точність посадки.

При протезуванні системою BPS посмішка та самі зуби виглядають максимально природньо. Оскільки протез виготовлюється з тих же матеріалів, що й коронки на імплантах чи зубах, жувати з ним максимально комфортно.

Процес виготовлення такої конструкції дещо довший, ніж виготовлення звичайного знімного протезу, оскільки для максимальної точності потребує декількох відтисків, зліпків, примірок протеза та додаткових вимірів спеціальним обладнанням.

Знімні протези, виготовлені за системою біофункціонального протезування, дозволяють як молодим пацієнтам, так і людям у віці почувати себе максимально комфортно: говорити, їсти, посміхатись, не відчуваючи протеза у ротовій порожнині, вести здоровий спосіб життя і радіти кожному дню.

Як кріпиться знімний протез?

При повній адентії фіксація протеза здійснюється завдяки присмоктуванню до ясен і слизової. В цьому випадку виріб фіксується на замикаючому клапані, який ще називається «присоскою». Він є елементом основи конструкції, яка повністю відповідає формі ясен. Після протезування, коли накусують на протез, з зазору між ним і слизовою виходить повітря. Створюється герметичний простір і конструкція тримається як на присосці.

Конструкція, призначена для нижньої щелепи, менш стійка. Для її кріплення додатково рекомендують використовувати спеціальні креми, гелі або силіконові прокладки, що збільшують площу присмоктування.

Знімні протези BPS

Як прискорити адаптацію до знімного протезу?

Після встановлення повного знімного протезу йде етап звикання: пацієнту може бути складно та незвично пережовувати їжу, можуть виникнути проблеми з дикцією, дискомфорт. Пацієнт може відчувати зміну смаку страв, підвищуються слиновиділення та блювотний рефлекс. Але все це питання часу. До того ж, виконання простих рекомендацій допоможе скоротити етап адаптації.

Подолати труднощі з вимовою допоможуть легкі вправи, наприклад, з повільної і чіткої вимови слів під час розмови або читання вголос. Подолати дискомфорт при вживанні їжі легше, якщо розділити їжу на невеликі порції і ретельно розжувати з обох сторін щелепи. Не можна пережовувати їжу лише на одній стороні, це значно збільшує навантаження та може призвести до зміщення протезу. Також, не рекомендовано знімати протези кілька днів вночі – якщо витягувати їх на ніч, адаптація затягнеться. Якщо відчуття нудоти досить сильне, рекомендуємо спробувати розсмоктувати льодяники.

Як доглядати за знімним протезом?

Для того, щоб звикання пройшло швидше, а сам протез служив довго і чудово виконував всі свої функції, потрібно дотримуватись певних правил догляду за ним:

  1. регулярне чищення

Протез вимагає особливої обережності, тому що залишки їжі, що лежать між зубним протезом і піднебінням – відмінне місце для розмноження бактерій. Мета гігієнічних процедур – запобігти появі запалення. Після кожного прийому їжі потрібно ретельно чистити протез, бажано за допомогою двосторонньої зубної щітки, яка досягає навіть важкодоступних місць. Для зубних протезів необхідно використовувати спеціальну антибактеріальну зубну пасту.

  1. правильне зберігання

Зберігати очищений і ретельно висушений протез потрібно в герметичній, сухій коробці. Тримати в склянці з водою недоцільно, оскільки це сприяє розвитку бактерій, які легко проникають в акрилові протези з пористою структурою.

  1. дезінфікування протеза в бактерицидному і антисептичному розчині.

Протез потрібно промивати із застосуванням спеціальних засобів та таблеток. Вони видаляють відкладення, вбивають бактерії і усувають запах.

Не слід нехтувати жодною з цих рекомендацій, адже це може прискорити зношуваність протезу та втрату його естетичних властивостей.

Яка вартість протезування BPS?

Вартість виготовлення та встановлення повного знімного протезу за технологією BPS можна дізнатись на консультації у лікаря-ортопеда. Він проведе огляд, діагностику та порадить найбільш ефективний варіант протезування.

Вартість на ортопедичні послуги представлені на сайті у вільному доступі у розділі “Ціни”.

Ортопедія

Вартість
Вкладка куксова металева1300
Відбиток альгінатний320
Відбиток двохетапний А-силіконом520
Відбиток двохетапний С-силіконом360
Сканування однієї щелепи Sirona Primescan570
Друк 3D моделі1400
Оклюзійна капа захисна одношарова900
Оклюзійна капа захисна двошарова1800
Індивідуальна ложка1200
Валик для визначення ЦСЩ1250
Протез частковий знімний пластинчатий11100
Протез повний знімний акриловий13200
Протез нейлоновий13200
Протез бюгельний з кламерним кріпленням20000
Протез BPS повний знімний17800
Протез повний металакриловий на імплантатах37600
Гнатометр3400
Заміна силіконової матриці атачменту, балки1200
Перебазування знімного протезу непрямим методом950
Вкладка куксова металева Болатачмент3800
Ремонт знімного протезу, перебазування1600
Моделювання Wax up 1 зуба1000
Вкладка з керамічною основою3000
Коронка пластмасова тимчасова (прямим методом)1200
Коронка пластмасова тимчасова (лабораторним методом)2000
Коронка металокерамічна, лазерне опікання5200
Коронка, вінір, вкладка IPS e.max Press9400
Коронка, вінір, накладка IPS e.max Press(цифровим методом)10000
Коронка, вінір ips e.max press з нанесенням19000
Коронка на основі Zr8600
Зняття коронки280
Фіксація коронки на імплантаті400
Фіксація ортопедичної конструкції на склоіномерний цемент450
Фіксація ортопедичної конструкції на цемент подвійної полімеризації550
Тимчасова фіксація250
Вибіркове пришліфування зубів (від 1 до 3)550
Вибіркове пришліфування зубів (від 3 до 8)850
Капа (Міорелаксуюча, репонуюча, стабілізуюча)6100
Фронтальний депрогроматор1850
Зняття коронки (зрізання)300
Коронка, вінір, вкладка IPS e.max Press Халимовський10600
Аксиографія14100
Mock up 1 зуб300
Заміна фотополімера шахт імплантатів800
Коронка e.max (лабораторія Білоград)30000
Тимчасова коронка (лабораторія Білоград)4000
Друкована модель (лабораторія Білоград)4000
Wax - up (лабораторія Білоград)4000
Коронка, вінір, накладка IPS e.max Press(цифровим методом)12000
Кондилографія25000

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)