Елайнери

Вирівнювання зубного ряду за допомогою елайнерів стало новим витком у розвитку ортодонтії. Прозорі капи (елайнери) – технологія, визнана у всьому світі, яка прийшла на зміну звичним брекет-системам. Завдяки своїй естетичності та простоті у використанні елайнери користуються особливою популярністю серед пацієнтів, які прагнуть мати рівний зубний ряд, зберігаючи при цьому естетику протягом всього часу лікування.

Елайнери

Елайнери – це прозорі, естетичні капи для виправлення прикусу та вирівнювання зубного ряду, створені з міцного, але водночас легкого полімеру.

Капи мають вигляд накладок, які виготовляються у спеціальних лабораторіях індивідуально під кожного пацієнта. Вони надягаються на зуби і безболісно, майже непомітно, але ефективно зміщують зуби у потрібне положення, формуючи правильний прикус.

За допомогою елайнерів виправити прикус можна вдвічі швидше при цьому носіння кап не викликає великого дискомфорту, є безпечним і не вимагає такого ретельного догляду, як при носінні брекет-системи.

Елайнери

Як відбувається процес лікування елайнерами?

Виправлення прикусу за допомогою елайнерів передбачає виготовлення набору індивідуальних кап під пацієнта.

Ще до початку лікування лікар-ортодонт створює цифрому 3D модель, яка відображає поступовість руху зубів в залежності від наявної патології та побажань пацієнта. За допомогою такої моделі лікар може наочно показати пацієнту майбутній процес зміщення зубів, зорієнтувати щодо необхідної кількості кап та періоду лікування. Більше того, пацієнт може навіть побачити проекцію своєї майбутньої посмішки.

Елайнери діють аналогічно брекет-системам: вони чинять тиск на зуби, спрямовуючи їх таким чином у потрібне положення. Спочатку пацієнт одягає першу капу з найменшою силою тиску. Після того, як зуби адаптувались під першу капу, пацієнт починає носити наступну з більшим тиском, ніж у першої. Носити елайнери рекомендується, як мінімум, 22 години на добу. Кількість кап та термін носіння кожної з них визначає лікар-ортодонт індивідуально. Після того, як пацієнт відносить всі капи, рекомендується зробити професійну гігієну ротової порожнини та стабілізувати отриманий результат за допомогою ретейнера. Він кріпиться з внутрішньої сторони зубного ряду, тому є непомітним. Як правило, носити ретейнер потрібно вдвічі довше, ніж період лікування.

Які проблеми можна вирішити за допомогою елайнерів?

Елайнери вважаються дієвою технологією в ортодонтії, адже вони чудово справляються з вирішенням таких патологій як:

 • відкритий прикус (бічні або передні зуби не змикаються, утворюючи щілину. В такому випадку є дефекти дикції, рот здається постійно відкритим);
 • перехресний прикус (нижня щелепа зміщена по відношенню до верхньої. Людина часто жує на одну сторону, виникають сильні головні болі та розвиваються захворювання ротової порожнини);
 • мезіальний прикус (нижні зуби дуже виступають уперед);
 • глибокий прикус (верхньощелепні різці помітно перекривають нижні різці);
 • скупченість зубів;
 • наявність небажаних міжзубних проміжків (діастема).

Крім цього, елайнери – чудове рішення для людей, які мають алергію на метали та сплави (тому їм протипоказані брекети).

Елайнери

Які є протипоказання до лікування капами?

До лікування вирівнюючими капами є ряд протипоказань. У місті Києві стоматологи лікарі клініки Smile Clinic не рекомендують розпочинати лікування елайнерами за наявності хоча б однієї з умов:

 • деструкція кісткової тканини зубного елемента;
 • пародонтит гострої форми;
 • наявність зубного каменю;
 • вроджені аномалії щелепи;
 • дисфункція скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС);
 • тяжкі соматичні захворювання;

Звичайно, деякі протипоказання є умовними і їх можна усунути, та розпочинати лікування не варто.

Як правильно доглядати за елайнерами?

На першій консультації наші ортодонти детально пояснюють кожному пацієнту, як належно доглядати за конструкцією та ротовою порожниною під час корекції прикусу. Елайнери (прозорі капи для зубів) вимагають регулярного чищення та промивання теплою водою для забезпечення ефективного та гігієнічного використання. Догляд за ними передбачає декілька важливих кроків:

 • регулярне чищення: ретельно чистьте елайнери щодня м’якою щіткою та милом чи мильною водою;
 • уникайте гарячої води, оскільки капи можуть втратити свою форму від впливу високої температури;
 • уникайте вживання великої кількості кави та чаю, щоб уберегти елайнери від забарвлення;
 • знімайте прозору капу перед їдою, щоб не допустити пошкоджень та забруднення.

Окремо можна розглянути правила з догляду за ротовою порожниною при використанні елайнерів:

 • продовжуйте дотримуватися правил регулярної гігієни рота, чистьте зуби двічі на день і після кожного приймання їжі, а якщо немає можливості це зробити, прополіскуйте ротову порожнину водою перед встановленням елайнерів;
 • зберігайте капу в спеціальних контейнерах під час її видалення, щоб уникнути пошкодження;

не забувайте про регулярні візити до стоматолога: відвідуйте свого ортодонта для регулярних перевірок та консультацій щодо догляду за елайнерами.

Переваги елайнерів (у порівнянні з брекет-системами)

Після детальної діагностики лікар-ортодонт радить пацієнтові той вид вирівнюючої конструкції, який ефективно і швидко виправить патологію. Якщо ж для виправлення ситуації підходять як брекет-система, так і елайнери, пацієнтові слід робити вибір, зважуючи такі аспекти:

 1. Естетика

Елайнери практично невидимі та дають змогу пацієнту знімати їх у будь-який час. Брекети – незнімна конструкція і часто є досить помітною на зубах.

 1. Харчування

При лікуванні елайнерами нема жодних обмежень щодо раціону харчування. Брекети мають обмеження щодо вживання твердої їжі, викликають болісні відчуття та потребують ретельної гігієни.

 1. Адаптація

Брекети мають більш тривалий період адаптації, можуть натирати м’які тканини та викликати дискомфорт. З елайнерами таких проблем немає.

 1. Догляд

Елайнери потребують регулярного чищення щіткою та споліскування водою, цього достатньо. Брекет-системи більш вибагливі: існує багато допоміжних засобів гігієни необхідних для правильного та ретельного очищення ротової порожнини.

 1. Ефективність

Успіх при лікуванні елайнерами буде досягнено лише за регулярного дотримання рекомендацій лікаря. Якщо пацієнт невпевнений у тому, що зможе систематично виконувати всі необхідні дії, краще зробити вибір на користь незнімних брекетів.

Елайнери

Індивідуалізоване виробництво прозорих елайнерів

Процес виготовлення системи прозорих кап для корекції положення зубів розпочинається з проведення детального аналізу прикусу пацієнта, рентгенівського дослідження та створення відбитка для виготовлення точних за розміром елайнерів, що необхідно для ефективного вирівнювання зубів.

За допомогою отримання цих даних виробляється індивідуальна 3D-модель, що відображає потрібні корекції. Далі здійснюється виготовлення серії прозорих пластикових кап, призначених для послідовних етапів вирівнювання. Кожен елайнер тонко адаптується до форми зубів і допомагає ефективно виправляти їхнє положення, забезпечуючи непомітний та комфортний процес корекції. Капи зручно й непомітно одягаються на зуби пацієнта, допомагаючи досягти бажаного прикусу.

В Україні використання елайнерів має неабияку популярність. Наша стоматологічна клініка Smile Clinic, розташована в Києві, також пропонує цю послугу. Встановлення елайнерів доступне також у районах Позняки та Осокорки, що дуже зручно для мешканців лівого берега міста.

Як відбувається лікування елайнерами в Smile clinic?

Перед початком лікування обов’язково потрібно пройти огляд та консультацію у лікаря ортодонта. Спеціаліст робить детальний огляд, проводить необхідну діагностику, створює 3D модель щелепи пацієнта для подальшого розроблення плану лікування. Після цього модель щелепи направляється у спеціальну лабораторію для розроблення та створення набору індивідуальних кап.

У клініці Smile Clinic, що знаходиться в Києві, вирівнювання зубного ряду та виправлення прикусу відбувається за допомогою сучасних систем SLX Clear Aligners та Easybite.

Це одні з найсучасніших систем прозорих кап, які чудово себе зарекомендували і показують швидкі та ефективні результати. Вони унікально відтворюють усю анатомію зубів та м’яких тканин, а сертифіковані, високоякісні матеріали, з яких виготовляються капи, стійкі до забруднень, зберігають прозорість та забезпечують чудове прилягання.

Після того, як пацієнт разом з лікарем узгодили план лікування та обрали систему прозорих кап, відбувається встановлення ретенційних кріплень. Пацієнт отримує набір кап та рекомендації лікаря щодо їх носіння та розпочинає лікування.

Після закінчення лікування елайнерами, пацієнту рекомендовано зробити професійну гігієну ротової порожнини. Дуже важливо закріпити отриманий результат, тому ортодонт фіксує зуби ретейнером.

Елайнери

Яка вартість виправлення прикусу та зубного ряду елайнерами?

 Так само як і тривалість носіння, вартість лікування елайнерами прораховується індивідуально в залежності від виду та ступеня складності патології. Чим складніша ситуація, тим більша кількість кап необхідна для її виправлення. Вартість лікування прозорими капами можна дізнатись на консультації у нашого лікаря-ортодонта.

Вартість встановлення елайнерів у києві

Ціна встановлення елайнерів в Україні, зокрема в Києві, визначається різноманітними факторами, такими як тип використовуваних конструкцій, складність корекції прикусу та тривалість лікування. Ознайомитися з вартістю елайнерів у Києві можна на нашому сайті. 

У Smile Clinic конкурентоспроможна ціна, до того ж гарантуємо високий стандарт якості та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Наші експертні ортодонти використовують сучасні технології та передові методи лікування, щоб забезпечити оптимальні результати. Кожен випадок обстежується та аналізується індивідуально, щоб розробити оптимальний план корекції прикусу за допомогою елайнерів.

Запрошуємо вас на консультацію, де ми з радістю надамо повну інформацію про наші послуги, відповімо на всі ваші питання та допоможемо вибрати оптимальний варіант для досягнення бажаних результатів. 

Smile Clinic у Києві — ваш шлях до ідеальної усмішки!

Ціни на послуги ортодонта та встановлення конструкцій є у вільному доступі у розділі “Ціни”.

Що краще – елайнери чи брекети?

Вибір між елайнерами та брекетами залежить від індивідуальних уподобань, потреб пацієнта та рекомендацій лікаря. Брекети можуть бути ефективними для складних проблем із прикусом, а також є доступнішими з фінансової точки зору. Елайнери є менш помітними та зручнішими в повсякденному використанні, оскільки можуть бути зняті під час їжі та чищення зубів. 

Чи встановлюють елайнери дітям та які показання?

Так, елайнери можуть бути встановлені дітям. У багатьох випадках прозорі капи є ефективним методом корекції прикусу у дітей, особливо якщо вони мають незначні або помірні ортодонтичні проблеми.

Ортодонтичні капи необхідні дитині в таких випадках:

 • корекція прикусу;
 • усунення проміжків між зубами;
 • вирівнювання зубного ряду.

Внаслідок впливу конструкції зуби поступово зсуваються, що дозволяє повернути їх у правильне положення.

Як довго потрібно носити капи?

Тривалість виправлення прикусу за допомогою кап залежить від ступеня вираженості проблеми. Зазвичай елайнери на зуби призначають строком від 6 місяців до 2 років.

Де можна вирівняти зуби елайнерами в Києві?

Лікування елайнерами в Києві проводиться в нашій клініці, яка знаходиться за адресою: вул. Бориса Гмирі, 14-б (метро «Осокорки» та «Позняки»). Тут працюють досвідчені лікарі-ортодонти, які досконало володіють методикою виправлення прикусу прозорими капами. 

Як проходить лікування та яка ціна елайнерів?

Під час першого візиту ортодонт робить повну діагностику зубощелепної системи, комп’ютерну томографію з 3Д-цефалометрією та сканує зуби для планування лікування. Після виготовлення лікар встановлює конструкцію, розповідає, як нею користуватися і як дотримуватися режиму вирівнювання зубів. Залежно від складності клінічного випадку, в сет кап входить від 30 до 70 кап, які змінюють поступово.

Вартість лікування елайнерами розраховується індивідуально, залежно від ступеня складності патології. Чим складніша ситуація, тим більша кількість кап необхідна для її виправлення. Точну вартість можна дізнатись під час першої консультації.

Ортодонтія

Вартість
Консультація ортодонта600
Консультація ортодонта (дитяча)350
Пародонтологічна карта ортодонтична300
Контрольний візит , апарат480
Контрольний візит, корекція590
Контрольний візит, дитячий520
Аналіз і розшифровка знімків620
Виготовлення діагностичної моделі300
Виготовлення одного елейнера2890
Зняття відбитків (1 щелепа )300
Відбиток альгінативний480
Постановка сепаратора60
Сепарація 1 зуба160
Корекція ретейнера (в ділянці1 зубу)350
Еластики ортодонтичні, інтраоральні230
Заміна лігатур400
Заміна металевих лігатур300
Дуга ортодонтична500
Дуга ортодонтична сталь500
Дуга ортодонтична з покриттям450
Дуга ортодонтична широка Піттс650
Дуга з вигинами900
Цементування ортодонтичного кільця300
Накладка ортодонтична350
Брекет система 3M Gemini (Roth/MBT) метал (1 щелепа)18100
Брекет система 3M Clarity Advanced (1 щелепа)23400
Брекети самолігуючі метал21900
Брекети самолігуючі кераміка26750
Часткова постановка брекет системи 3М Gemini8450
Часткова постановка брекет системи 3М Clarity Advanced12300
Брекет 3M Gemini400
Брекет Clarity Advanced 1 одн.1200
Фіксація брекета 1 од450
Фіксація брекета самолігуючого (1шт.)950
Фіксація кнопки300
Фіксація ретейнерів (1 щелепа)2250
Фіксація апарату на мікроімплантах6400
Зняття б/с 1 щелепа1200
Зняття брекетів (1 шт )380
Зняття брекет - системи 1ст.920
Зняття брекет - системи 2ст.1050
Зняття не знімного апарата620
Поліровка після зняття брекет-системи 1 рівень1350
Поліровка після зняття брекет-системи 2 рівень1450
Капа Osamu4000
Суглобова капа6600
Ретенційна капа (1 щелепа)2350
Корекція суглобової капи550
Постановка замка на моляр600
Постановка дуги MEAW2300
Ортодонтичний імплант4300
Мікроімплант Біорей5350
Курс лікування системою прозорих кап Easybite101100
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners I категорія110000
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners II категорія153300
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners III категорія170650
Ортодонтичний апарат HAAS10500
Продовження ортодонтичного лікування, розпочате в іншій клініці11230
Комп'ютерне моделювання та візуалізація плану лікування4450
Утримуючий апарат Бюгель2670
Утримуючий апарат Нанса3200
Апарат біоблок8550
Апарат Haas9200
Апарат Дістал Джет10700
Апарат твін блок10900
Апарат Гербста12300
Апарат на мікроімплантах I рівень30000
Апарат на мікроімплантах II рівень37000
Коректор 2 класу Флекс Девелопер10900
Ремонт апарату 1 ст.1920
Ремонт апарату 2 ст.3200
Трейнер ортодонтичний3200
Міогімнастика та корекція трейнера450
Лицева маска2680
Перфорація піднебінного шва3680
Створення плану лікування на елайнерах/ діагностика3980

Кваліфікований спеціаліст

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)