Комплексний догляд

Білосніжна, здорова посмішка потребує професійного догляду та регулярного спостереження лікаря-стоматолога. Карієс, зубний наліт, потемніння емалі – це те, що може легко позбавити естетичності посмішки і викликати дискомфорт. Тому так важливо вчасно усувати ті фактори, які псують здоров’я зубів, ще на початковому етапі. Та однієї зубної чистки з пастою недостатньо, потрібно регулярно робити професійну гігієну ротової порожнини (чистку).
Комплексний догляд

Професійна гігієна (чистка) зубів – це стоматологічна процедура, яка передбачає ретельне очищення поверхні зубів (над’ясневої та під’ясневої зони) та міжзубних проміжків від зубного нальоту та каменю.

Професійна чистка виконується в один візит за допомогою спеціального обладнання. Процедура триває в середньому трохи менше години. Чистка ні в якому разі не може замінити щоденний догляд, а є лише необхідним доповненням для здоров’я та краси посмішки.

Професійне гігієна усуває тверді зубні відкладення, зубний наліт, покращує стан ясен, запобігати виникненню карієсу, усуває неприємний запах.

Комплексний догляд

З якою періодичністю необхідно робити професійну гігієну (чистку) зубів?

При звичайному домашньому чищенні зубною щіткою, на поверхні залишається близько 40% важкодоступного для зняння нальоту. У нормі, якщо пацієнт не має ніякиї інших показів, рекомендовано проводити професійну гігієну ротової порожнини двічі на рік. Якщо є певні особливості, лікар може порекомендувати робити чистку кожні 3-4 місяці. Це залежить від якості домашнього догляду за ротовою порожниною та швидкості утворення зубного нальоту.

Якщо ви помітили видимий наліт на поверхні зубів, зміну кольору емалі на жовті або коричневі відтінки, появу неприємного запаху або неприємні відчуття у роті без попереднього вживання їжі – це перші дзвіночки, що саме час записатись на професійну гігієну і не відстрочувати цей момент.

Також, більш частої гігієни ротової порожнини потребують курці та ті, хто полюбляє напої, які негативно впливають на зубну емаль, – каву, чай, напої з агресивними барвниками.

Як виконується професійна чистка (гігієна) ротової порожнини

У Smile Clinic ми дуже відповідально і серйозно ставимось до цієї процедури, обов’язково виконуємо всі необхідні етапи з особливою ретельністю, адже, як ніхто, знаємо, що від вчасної профілактики залежить подальше здоров’я ротової порожнини. Професійна гігієна проходить у декілька етапів:

  1. Огляд.

Лікар ретельно оглядає ротову порожнину, оцінює рівень гігієни пацієнта та можливі фактори ризику стоматологічних захворювань, а саме: визначаємо гігієнічний індекс, оцінюємо стан тканин пародонту, слизової оболонки та глибини пародонтальних кишень, діагностика карієсу.

В залежності від типу відкладень, підбирається відповідна техніка їх зняття. Лікар фіксує результат “до” за допомогою створення дентального знімку.

  1. Ультразвукова чистка

Під час цього етапу за допомогою ультразвукового апарату безпечно видаляється наліт, зубний камінь та інші видимі відкладення.

Комплексний догляд

  1. Чистка під’ясневої області

Лікар-гігієніст знімає вручну відкладення у зоні ясен за допомогою спеціального інструменту. Тут важлива обережність лікаря та відпрацьованість навичок: інструмент досить гострий і будь-який хибний рух може призвести до травмування.

4.Чистка Air Flow

На цьому етапі зуби обробляються спеціальним дрібнодисперсним порошком під високим тиском струменя води, що забезпечує зняття пігментних плям від куріння, чаю або кави з емалі без її пошкодження.Цей етап важливий для попередження пародонтозу та парадонтиту, крім цього, емаль набуває більш природного відтінку.

Комплексний догляд

  1. Чистка зубів пастами та щіточками

Даний метод допомагає зняттю м’якого зубного нальоту, який утворюється внаслідок залишків їжі. За допомогою спеціальних профілактичних паст з різною абразивністю та щіточок видаляються пігментовані часточки та залишки нальоту.

  1. Полірування зубної емалі

Гладка відполірована поверхня емалі покращує загальний гігієнічний стан порожнини рота та надалі перешкоджає утворенню нальоту та скупченню патогенних мікроорганізмів.

Комплексний догляд

  1. Заключне фотопротоколювання

На цьому етапі робиться знімок ротової порожнини після процедури та демонструється наочний результат пацієнту.

Комплексний догляд

  1. Надання рекомендацій

Якщо лікар бачить, що у пацієнта є особливі проблеми у певній ділянці ротової порожнини (важка доступність або просто замало приділяється уваги), надаються індивідуальні рекомендації по догляду та підбору засобів гігієни.

Яка вартість професійної гігієни (чистки) зубів?

Більшості наших пацієнтів підходить класичний варіант професійної гігієни, який проводиться у нашій клініці і включає всі обов’язкові етапи. Проте, враховуючи індивідуальні особливості (наприклад, відсутність твердих зубник відкладень), етап чистки ультразвуковим скейлером може не застосовуватись.

Вартість професійної гігієни (чистки) вказана на сайті у розділі “Ціни”.

Профілактика

Вартість
Ремінералізуюча терапія (емаль герметизуючий ліквід) (1 зуб)250
Ремінералізуюча терапія (емаль герметизуючий ліквід) (1 щелепа) фторування650
Видалення твердих зубних відкладень ультразвуком(2 щелепи)550
Видалення зубних відкладень Air Flow (2 щелепи)550
Комплексний догляд за порожниною рота: ультразвук, Air Flow, полірування зубів (2 щелепи) I ступінь складності1340
Комплексний догляд за порожниною рота: ультразвук, Air Flow, полірування зубів (2 щелепи) II ступінь складності1840
Комплексний догляд за порожниною рота: ультразвук, Air Flow, полірування зубів (2 щелепи) III ступінь складності2340
Комплексний догляд за порожниною рота: ультразвук, Air Flow, полірування зубів (1 щелепа)600
Відбілювання зубів Magic Smile (2 щелепи)3500
Відбілювання зубів Magic Smile (1 щелепи)1760

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)