Ортопедичні вкладки

У сучасній стоматології все більше набуває популярності тенденція збереження власних зубів пацієнта, тому процедури з відновлення (реставрації) користуються не аби-яким попитом.

Ортопедичні вкладки

Відновити зуб можна прямим та непрямим способом. За прямої реставрації на зуб нашаровується спеціальний пломбувальний матеріал, кожний шар якого полімеризується, а лікар-стоматолог при цьому намагається відтворити природню анатомію зуба та його жувальні функції. Проте, бувають ситуації, коли зуб значно пошкоджено і не рекомендується реставрація прямим методом, але ще можна обійтись без встановлення коронки. В таких випадках лікарі рекомендують один із непрямих методів реставрації – встановлення керамічних вкладок.

Керамічна вкладка – це незнімний мікропротез, який чудово відновлює жувальні функції, форму, колір і естетику зруйнованого зуба.

Кераміка максимально наближена за властивостями до зубної емалі та відзначається міцністю та довговічністю. Тому саме цей матеріал широко застосовується при виготовленні мікропротезів зуботехнічними лабораторіями. Крім цього, реставрація за допомогою вкладок дозволяє не депульпувати зуб і зберегти його життєдіяльність.

Які показання до встановлення керамічної вкладки?

Керамічні вкладки рекомендуються пацієнтам тоді, коли ще існує можливість зберегти зуб від накривання коронкою, але руйнування досить великі для реставрації пломбою. Основні показання такі:

  • зуб зруйновано від 30% до 50%;
  • патологічна стертість зубів;
  • ускладнення карієсу.

Які переваги вкладок?

Цей непрямий метод відновлення зуба широко застосовується у сучасній стоматологічній практиці завдяки ряду очевидних переваг:

  • міцність (кераміка – міцний матеріал, який за хіміко-фізичними властивостями максимально наближається до зубної емалі);
  • естетичність (вкладку непомітно на зубах, вона чудово повторює анатомічну форму, колір та форму природнього зуба);
  • довговічність (керамічна вкладка не дає усадку, як пломба, тому служить, в середньому, 10 років);
  • герметичність та точність прилягання (вкладка встановлюється герметично на поверхню зуба, що унеможливлює розвиток карієсу на її поверхні або всередині зуба).

Ортопедичні вкладки

Керамічні вкладки відрізняються від композитної пломби і більшою вартістю, адже вкладка виготовляється індивідуально за відтиском у лабораторії. Проте, якщо порівнювати з вартістю встановлення коронки, то ціна досить виправдана.

 

Як відбувається встановлення вкладки?

Встановлення керамічної вкладки відбувається у декілька етапів:

1 етап: підготовка зуба.

Лікар-стоматолог лікує карієс та формує порожнину, де буде майбутня вкладка.

2 етап: відбиток зуба.

Робиться відбиток зубів або сканування для створення 3D-моделі, які потім передаються у лабораторію.

3 етап: створення вкладки.

За отриманими відтисками зубний технік створює гіпсову модель щелеп з порожниною під вкладку і, власне, створює саму керамічну вкладку з кераміки.

4 етап: примірка.

Створена вкладка приміряється пацієнту. Лікар разом з пацієнтом оцінюють форму, розмір, колір вкладки та її контакт з сусідніми зубами. Якщо все підходить, переходять до наступного етапу.

5 етап: фіксація.

Керамічна вкладка фіксується за допомогою клею-адгезива та спеціального композитного цементу. Лікар прибирає залишки цементу та перевіряє зуб на контактність.

Загалом процедура займає 1,5-3 години і потребує, як мінімум, двох візитів до лікаря: перший візит – для усунення уражених тканин і зняття зліпка, другий – для фіксації вже готової вкладки.

Яка вартість встановлення керамічної вкладки?

Вартість процедури з реставрації зуба за допомогою керамічної вкладки залежить від розміру ушкоджень зуба та складності випадку. Уражений зуб спочатку лікується і лише потім відновлюється вкладкою, яка створюється індивідуально під кожного пацієнта. Вже на першому візиті лікарі клініки Smile Clinic можуть зорієнтувати по вартості робіт та складуть покроковий план лікування для затвердження з пацієнтом.

Ортопедія

Вартість
Вкладка куксова металева1300
Відбиток альгінатний320
Відбиток двохетапний А-силіконом520
Відбиток двохетапний С-силіконом360
Сканування однієї щелепи Sirona Primescan570
Друк 3D моделі1400
Оклюзійна капа захисна одношарова900
Оклюзійна капа захисна двошарова1800
Індивідуальна ложка1200
Валик для визначення ЦСЩ1250
Протез частковий знімний пластинчатий11100
Протез повний знімний акриловий13200
Протез нейлоновий13200
Протез бюгельний з кламерним кріпленням20000
Протез BPS повний знімний17800
Протез повний металакриловий на імплантатах37600
Гнатометр3400
Заміна силіконової матриці атачменту, балки1200
Перебазування знімного протезу непрямим методом950
Вкладка куксова металева Болатачмент3800
Ремонт знімного протезу, перебазування1600
Моделювання Wax up 1 зуба1000
Вкладка з керамічною основою3000
Коронка пластмасова тимчасова (прямим методом)1200
Коронка пластмасова тимчасова (лабораторним методом)2000
Коронка металокерамічна, лазерне опікання5200
Коронка, вінір, вкладка IPS e.max Press9400
Коронка, вінір, накладка IPS e.max Press(цифровим методом)10000
Коронка, вінір ips e.max press з нанесенням19000
Коронка на основі Zr8600
Зняття коронки280
Фіксація коронки на імплантаті400
Фіксація ортопедичної конструкції на склоіномерний цемент450
Фіксація ортопедичної конструкції на цемент подвійної полімеризації550
Тимчасова фіксація250
Вибіркове пришліфування зубів (від 1 до 3)550
Вибіркове пришліфування зубів (від 3 до 8)850
Капа (Міорелаксуюча, репонуюча, стабілізуюча)6100
Фронтальний депрогроматор1850
Зняття коронки (зрізання)300
Коронка, вінір, вкладка IPS e.max Press Халимовський10600
Аксиографія14100
Mock up 1 зуб300
Заміна фотополімера шахт імплантатів800
Коронка e.max (лабораторія Білоград)30000
Тимчасова коронка (лабораторія Білоград)4000
Друкована модель (лабораторія Білоград)4000
Wax - up (лабораторія Білоград)4000
Коронка, вінір, накладка IPS e.max Press(цифровим методом)12000
Кондилографія25000

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)