Ортодонтичні апарати

Рівний зубний ряд, правильний прикус, який зберігає естетично гарні кути щелепи, та відсутність больових відчуттів – ознака того, що у пацієнта все чудово в ортодонтичному плані. Але, найменші ознаки відхилень краще виявляти на ранніх стадіях, адже це значно полегшує процес їх виправлення.

Ортодонтичні апарати

Ортодонтія – наука, яка дуже стрімко розвивається: з’являються нові технології, вдосконалюються методи лікування та застосовуються нові винаходи. Тому хибно вважати, що ортодонти займаються лише вирівнюванням зубного ряду за допомогою брекетів (хоча, і це також). Важливо розуміти, що для виправлення неправильного прикусу і вирівнювання зубів використовуються брекет-системи, але бувають такі випадки, які вимагають застосування спеціальних ортодонтичних конструкцій.

Ортодонтичні апарати

Ортодонтичні апарати – це конструкції, що сприяють вирівнюванню зубного ряду, відновленню анатомії щелепи та усуненню різних дефектів.

Лікування ортодонтичними апаратами призначається пацієнтові для виправлення вже наявних ортодонтичних патологій, а також, для стабілізації отриманого результату ортодонтичного лікування та запобігання зміщення зубів у майбутньому. Тому, апарати поділяються на:

Ортодонтичні апарати

  • профілактичні (попереджають виникнення дефекту);
  • лікувальні (направлені на виправлення зубо-щелепної патології);
  • ретенційні (які закріплюють результат лікування).

Профілактичні апарати застосовують тоді, коли спостерігається порушення жувальної, ковтальної функції, наявні шкідливі звички (смоктання пальця у дітей,наприклад), є порущення в дикції, має місце ротове дихання тощо. В таких випадках лікар-ортодонт призначає лікування певними ортодонтичними апаратами, які, за умови правильного використання, дозволяють розвивати ротові м’язи, нормалізувати носове дихання, виправити дефекти щелепи та покращити дикцію.

Лікувальні ортодонтичні апарати працюють вже з існуючими патологіями. Їх використовують для розширення або звуження зубних дуг, зміщення щелепи у правильне положення і формування прикусу, вирівнювання зубного ряду, затримки або стимуляції розвитку щелепи тощо.

Які бувають ортодонтичні апарати?

Ортодонтичні апаратиУсі ортодонтичні конструкції поділяються на:

Знімні ортодонтичні апарати, які без особливих складнощів можуть зніматись для коригування лікарем або ж просто для зручності використання.

Лікування такими апаратами вимагає не лише компетентності лікаря, а й дисциплінованості пацієнта: завдяки тому, що конструкцію достатньо легко знімати та надягати, пацієнти часто забувають це вчасно робити або починають ставитись до процесу лікування безвідповідально. Важливо розуміти, що лікування дасть потрібний ефект лише при систематичному використанні апарату. Знімні апарати, як правило, призначаються дітям. Головною перевагою подібних систем є те, що виправлення патологій відбувається на ранніх етапах. Знімні конструкції можуть вдягатися як на одну, так і відразу на обидві щелепи. Їх найчастіше використовують в процесі росту зубів пацієнта (у дітей) і як перший етап в сучасному комплексному ортодонтичному лікуванні.

Ортодонтичні апаратиНезнімні ортодонтичні апарати – встановлюються на весь період лікування без можливості знімання за бажанням пацієнта.

Такі апарати не потребують втручання пацієнта, а вимагають від нього лише дотримання правил гігієни. Як правило, пацієнт швидше адаптується до такого лікування, а сам процес значно прискорюється. Проте, ретенційна стадія займає певний час.

За способом встановлення апарати поділяються на позаротові, внутрішньоротові, одно та двощелепні.

За ефектом впливу апарати ділять на: зубоальвеолярні (вирівнюють ряд) і скелетні (впливають на формування скелета: розширюють щелепу, створюють місце для росту зубів, сприяють нарощуванню кістки в окремих ділянках).

Які ортодонтичні апарати застосовують в Smile Clinic?

Ортодонтичні апаратиОртодонтичні апарати є конструкцією, яка складається з базису (пластинки), розширювальних елементів, гачків, вестибулярної дуги (у деяких випадках) та фіксуючого елементу (на незнімних апаратах). Як правило, відрізняються вони за авторством або за виробником, та у багатьох з них принцип дії може бути однаковим.

У Smile Clinic основною групою апаратів для ортодонтичного лікування є апарати для розширення верхньої щелепи. Адже у деяких випадках – це єдиний шлях до виправлення прикусу.

Звужений зубний ряд – досить поширена патологія. Проте, фахівцями-ортодонтами були розроблені спеціальні апарати, які допомагають виправити ситуацію без хірургічного втручання у більшості випадків. Такі апарати діють м’яко і практично без неприємних відчуттів. Дуже часто їх використовують для виправлення прикусу у дітей. Під дією малих сил відбувається плавне переміщення зубів і деформація кісткових тканин, за рахунок чого вдається домогтися збільшення довжини зубної дуги нижньої або верхньої щелепи (залежить від того, яка них була недорозвиненою).

Наші лікарі-ортодонти постійно проходять навчання та підвищують свою кваліфікацію. Це дає змогу лікувати наших пацієнтів, використовуючи новітні методи та технології. Ортодонтичне лікування в Smile Clinic (за необхідності) може відбуватись із застосуванням одного з таких апаратів:

 

Утримуючий апарат Нанса

Ортодонтичні апаратиАпарат використовується для стабілізації (утримання) положення молярів після будь-якого ортодонтичного лікування для дисталізації, а також для запобігання втрати місця при лікуванні з видаленням зубів. Часто, цей апарат використовують для другого етапу ортодонтичного лікування.

 

Апарат Haas

Ортодонтичні апаратиЦе незнімний ортодонтичний апарат, що використовується для розширення верхньої щелепи. Фіксація відбувається на молочних жувальних зубах (не на постійних). Конструкція допоможе зубам стати на свої місця, не допустити скупченості.

 

Апарат біоблок

Ортодонтичні апаратиЦей апарат використовують для правильного розвитку лицьових кісток та формування дихання. Біоблок практично не спричиняє дискомфорту, він поступово, але постійно стимулює зростання щелепи й обличчя в потрібному напрямку.

Апарат Твін-Блок

Ортодонтичні апаратиЦей ортодонтичний апарат може успішно коригувати дистальний прикус, неповне змикання зубів, протрузію різців (їх зміщення в губному напрямку). Апарат має потужну скелетну дію, що дозволяє працювати зі зростанням щелеп.

 

 

Апарат Гербста

Ортодонтичні апаратиЦе незнімний ортодонтичний апарат, який складається з двох телескопічних шарнірів, що кріпляться на коронки, які встановлюються на зуби верхньої і нижньої щелепи з кожного боку. Апарат утримує нижню щелепу в потрібному, висунутому вперед положенні для коригування прикусу.

 

Апарат Дістал Джет

Ортодонтичні апаратиНезнімний апарат, який являє собою конструкцію з тонкої основи, виконаної з пластику, та двох кілець для кріплення двох дуг. Така система забезпечує швидке зміщення жувальних зубів назад.

 

Апарат Marpe (micro implant-associated rapid palatal expansion)

Ортодонтичні апаратиНезнімний апарат, який працює за тим же принципом, що й апарат Haas (розширює верхню щелепу), тільки кріплення відбувається з опорою на кістку.

Крім того, наші ортодонти використовують спеціальні ортодонтичні апарати для збереження місця при ранній втраті молочних зубів. Він являє собою кільце та металеву балку. Кільце фіксується за зуб, який залишився поряд із видаленим за допомогою спеціального матеріалу. Використовувати цей апарат дуже важливо, оскільки він запобігає ранньому розвитку неправильного прикусу, зберігає місце для постійного зуба.

Яка вартість лікування з ортодонтичним апаратом?

Вартість лікування з використанням ортодонтичного апарату залежить від виду патології у пацієнта. В залежності від складності, лікар-ортодонт обирає таку ортодонтичну конструкцію, яка найбільш ефективно усуне проблему.

Ортодонтичні апарати

Вартість ортодонтичних апаратів є у відкритому доступі на сайті у розділі “Ціни”.

Ортодонтія

Вартість
Консультація ортодонта600
Консультація ортодонта (дитяча)350
Пародонтологічна карта ортодонтична300
Контрольний візит , апарат480
Контрольний візит, корекція590
Контрольний візит, дитячий520
Аналіз і розшифровка знімків620
Виготовлення діагностичної моделі300
Виготовлення одного елейнера2890
Зняття відбитків (1 щелепа )300
Відбиток альгінативний480
Постановка сепаратора60
Сепарація 1 зуба160
Корекція ретейнера (в ділянці1 зубу)350
Еластики ортодонтичні, інтраоральні230
Заміна лігатур400
Заміна металевих лігатур300
Дуга ортодонтична500
Дуга ортодонтична сталь500
Дуга ортодонтична з покриттям450
Дуга ортодонтична широка Піттс650
Дуга з вигинами900
Цементування ортодонтичного кільця300
Накладка ортодонтична350
Брекет система 3M Gemini (Roth/MBT) метал (1 щелепа)18100
Брекет система 3M Clarity Advanced (1 щелепа)23400
Брекети самолігуючі метал21900
Брекети самолігуючі кераміка26750
Часткова постановка брекет системи 3М Gemini8450
Часткова постановка брекет системи 3М Clarity Advanced12300
Брекет 3M Gemini400
Брекет Clarity Advanced 1 одн.1200
Фіксація брекета 1 од450
Фіксація брекета самолігуючого (1шт.)950
Фіксація кнопки300
Фіксація ретейнерів (1 щелепа)2250
Фіксація апарату на мікроімплантах6400
Зняття б/с 1 щелепа1200
Зняття брекетів (1 шт )380
Зняття брекет - системи 1ст.920
Зняття брекет - системи 2ст.1050
Зняття не знімного апарата620
Поліровка після зняття брекет-системи 1 рівень1350
Поліровка після зняття брекет-системи 2 рівень1450
Капа Osamu4000
Суглобова капа6600
Ретенційна капа (1 щелепа)2350
Корекція суглобової капи550
Постановка замка на моляр600
Постановка дуги MEAW2300
Ортодонтичний імплант4300
Мікроімплант Біорей5350
Курс лікування системою прозорих кап Easybite101100
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners I категорія110000
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners II категорія153300
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners III категорія170650
Ортодонтичний апарат HAAS10500
Продовження ортодонтичного лікування, розпочате в іншій клініці11230
Комп'ютерне моделювання та візуалізація плану лікування4450
Утримуючий апарат Бюгель2670
Утримуючий апарат Нанса3200
Апарат біоблок8550
Апарат Haas9200
Апарат Дістал Джет10700
Апарат твін блок10900
Апарат Гербста12300
Апарат на мікроімплантах I рівень30000
Апарат на мікроімплантах II рівень37000
Коректор 2 класу Флекс Девелопер10900
Ремонт апарату 1 ст.1920
Ремонт апарату 2 ст.3200
Трейнер ортодонтичний3200
Міогімнастика та корекція трейнера450
Лицева маска2680
Перфорація піднебінного шва3680
Створення плану лікування на елайнерах/ діагностика3980

Кваліфікований спеціаліст

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)