Лікування в умовах седації

Не зважаючи на те, що рівень комфорту у сучасних стоматологічних клініках, таких як Smile Clinic, досить високий, а сучасні анестетики відзначаються своєю дієвістю та дозволяють проводити навіть складні стоматологічні маніпуляції безболісно, у багатьох пацієнтів похід до стоматолога асоціюється зі страхом та болем.

Лікування в умовах седації

Щоб виключити будь-які неприємні відчуття під час лікування, хвилювання та нервозність, лікарі нашої клініки пропонують варіант безстресового лікування у медикаментозному сні (під седацією).

Що таке медикаментозний сон (седація)?

Медикаментозний сон або седація – це спосіб введення людини у розслаблений стан, який характеризується зниженням рівня свідомості та послабленням больової чутливості.

Цей ефект досягається застосуванням абсолютно безпечних, ненаркотичних препаратів, які швидко виводяться з організму та не викликають звикання. Досвідчений лікар-анестезіолог ретельно контролює весь процес та за допомогою сучасного обладнання відслідковує життєво важливі показники.

Коли рекомендовано лікування уві сні (під седацією)?

Кожний пацієнт нашої клініки може зробити вибір на користь лікування під седацією. Звісно, якщо це доцільно і нема протипоказань. Проте, існує цілий ряд ситуацій, коли наші лікарі рекомендують лікування уві сні:

  • пацієнт панічно боїться болю або страждає на дентофобію (страх стоматологічного лікування);
  • планується зробити великий об’єм роботи за один сеанс;
  • у пацієнта дуже розвинений блювотний рефлекс, який не дає можливості якісно провести лікування;
  • у пацієнта є алергія на анестетики місцевої дії;
  • при лікуванні дітей, якщо це викликає у них страх;

Лікування в умовах седації

Які переваги лікування зубів уві сні?

Лікування уві сні досить часто практикується в наш час. А все тому, що цей метод має багато переваг.

По-перше, це комфорт. Пацієнт перебуває у розслабленому стані, його не турбують переживання та страх стоматологічних маніпуляцій, інструментів. Він не відчуває вібрацій, запахів та присмаків препаратів. Одночасно лікування під седацією додає комфорту і лікарю-стоматологу: пацієнт не ускладнює процедуру неконтрольованими рухами. Лікування проходить швидше та передбачувано.

По-друге, це – відсутність неприємних відчуттів при пробудженні. 

По-третє, це значна економія часу. Лікар за один сеанс може зробити великий об’єм роботи. Крім того, час лікування скорочується за рахунок відсутності сторонніх факторів, які ускладнюють роботу лікаря.

Та найголовніша перевага, яку відмічає більшість пацієнтів, – це відсутність негативного досвіду після процедури, навіть, якщо саме лікування пройшло швидко та безболісно, та формування позитивного враження про стоматологію. Особливо це важливо при лікуванні дітей.

Чи є протипоказання до лікування зубів уві сні (під седацією)?

На сьогоднішній день лікування у медикаментозному сні вважається безпечним та поширеним методом, який пропонує своїм пацієнтам кожна сучасна стоматологічна клініка. 

Перед тим, як дозволити лікування у медикаментозному сні, виключити наявність протипоказів, підібрати препарат і його дозування, лікар призначає пацієнту діагностику, яка включає здачу аналізів:

  • загальний та біохімічний аналізи крові;
  • аналіз крові на ВІЛ, гепатит В та С;
  • аналіз крові на швидкість згортання;
  • електрокардіограма.

Тільки після цього можливе проведення лікування уві сні.

Лікування в умовах седації

Яка вартість лікування у медикаментозному сні (під седацією)?

Вартість лікування уві сні залежить від того, скільки по часу буде проводитись лікування. Ціна на анестезіологічний супровід є у вільному доступі на сайті у розділі “Ціни”.

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)