Сканування зубів Dentsply Sirona CEREC Primescan

Сучасна стоматологія поступово відходить від методу отримання відбитків за допомогою спеціальних силіконових мас. Передові стоматологічні клініки використовують у своїй практиці цифровий відбиток зубів. Це сучасний метод, результатом якого є повністю віртуальна модель. Завдяки цьому підвищується рівень комфорту пацієнта під час процедури.

Сканування зубів Dentsply Sirona CEREC Primescan

3D сканування щелепи дає можливість отримати зображення зубного ряду при значному збільшенні, оцінити стан зубів, виявити проблеми та правильно спланувати лікування. Діагностика проводиться з використанням інтраорального 3D-сканера, який дозволяє отримати віртуальну тривимірну модель. Такий метод обстеження широко використовується в процесі діагностики та комплексного лікування зубів, а також в імплантології та ортодонтії.

Переваги 3D сканування

Внутрішньоротовий 3D-сканер дозволяє отримувати цифрові відбитки зубів, витісняючи при цьому традиційні гіпсові або силіконові зліпки, що викликають у багатьох пацієнтів неприємні відчуття, аж до блювотного рефлексу. Крім того, за допомогою сканера можна провести діагностику навіть у важкодоступних місцях ротової порожнини. 3D сканування має цілий ряд переваг:

 1. Сканування дозволяє за лічені секунди отримати кілька тисяч фотографій, які відображаються на моніторі у 3D-проекції з високим рівнем деталізації. Лікар отримує зображення всіх зубів разом з їх анатомічними особливостями, а також будову ясен, масштаб карієсу або неправильного прикусу.
 2. Використання сканера значно пришвидшує процедуру створення відбитків.
 3. Точність – одна з найбільш важливих перевах цього методу діагностики. Сканування знижує кількість помилок, а це означає, що пацієнт уникне подальших відвідувань для виправлення неточностей.
 4. Процедура вважається безпечною навіть для дітей.
 5. Значне пришвидшення виготовлення ортопедичних конструкцій. Зубний технік моментально отримує результат сканування у будь-якій точці світу і може одразу взятись до роботи з виготовлення потрібних конструкцій.

Сканування зубів Dentsply Sirona CEREC Primescan

Коли потрібно робити 3D сканування зубів?

Сканування зубів Dentsply Sirona CEREC PrimescanВисокий рівень точності та інформативності, які отримуються завдяки цифровоми відбиткам, дозволяють широко застосовувати цей метод діагностики у стоматологічній практиці. Лікарі-стоматологи клініки Smile Clinic рекомендують робити 3D сканування у таких випадках:

 1. планування ортодонтичного лікування ( в тому числі для подальшого лікування за допомогою елайнерів);
 2. планування встановлення імплантів;
 3. діагностика для майбутнього протезування (встановлення коронок, вінірів, мостів);
 4. при необхідності цифрової візуалізації посмішки;
 5. для спостереження за станом ясен;
 6. для аналізу стертості поверхні зубів.

Сканування зубів Dentsply Sirona CEREC Primescan

Внутрішньоротове сканування також часто необхідне і після лікування для забезпечення моніторингу результатів лікування.

Який сканер ми використовуємо в Smile Clinic?

Сканування зубів Dentsply Sirona CEREC PrimescanSmile Clinic – це сучасна стоматологічна клініка, яка використовує у лікуванні лише передове обладнання для діагностики та лікування.

Сканування ротової порожнини відбувається за допомогою інтраорального сканера Omnicam від Dentsply Sirona (Німеччина), який є флагманом серед подібних сканерів завдяки своїй функціональності та ергономіці. Пристрій призначений для отримання знімків ротової порожнини: натуральних і штучних зубів, м’яких тканин, різних стоматологічних матеріалів. Для сканування застосовуються датчики з високою роздільною здатністю, які дозволяють здійснювати захоплення до мільйона тривимірних точок в секунду.

Використання заме цього сканера дозволяє отримати точні тривимірні знімки в натуральному кольорі, проаналізувати і розпізнати відтінок кожного зуба для подальшого вибору відтінку реставрації та швидко і точно створити цифровий зліпок всієї щелепи за допомогою камери CEREC Omnicam.

Яка вартість 3D сканування (створення цифрових відбитків) зубів?

Вартість 3D сканування та інших видів дослідження вказана нижче. Також, можна ознайомитись з вартістю інших послуг у розділі “Ціни”.

Ортопедія

Вартість
Вкладка куксова металева1300
Відбиток альгінатний320
Відбиток двохетапний А-силіконом520
Відбиток двохетапний С-силіконом360
Сканування однієї щелепи Sirona Primescan570
Друк 3D моделі1400
Оклюзійна капа захисна одношарова900
Оклюзійна капа захисна двошарова1800
Індивідуальна ложка1200
Валик для визначення ЦСЩ1250
Протез частковий знімний пластинчатий11100
Протез повний знімний акриловий13200
Протез нейлоновий13200
Протез бюгельний з кламерним кріпленням20000
Протез BPS повний знімний17800
Протез повний металакриловий на імплантатах37600
Гнатометр3400
Заміна силіконової матриці атачменту, балки1200
Перебазування знімного протезу непрямим методом950
Вкладка куксова металева Болатачмент3800
Ремонт знімного протезу, перебазування1600
Моделювання Wax up 1 зуба1000
Вкладка з керамічною основою3000
Коронка пластмасова тимчасова (прямим методом)1200
Коронка пластмасова тимчасова (лабораторним методом)2000
Коронка металокерамічна, лазерне опікання5200
Коронка, вінір, вкладка IPS e.max Press9400
Коронка, вінір, накладка IPS e.max Press(цифровим методом)10000
Коронка, вінір ips e.max press з нанесенням19000
Коронка на основі Zr8600
Зняття коронки280
Фіксація коронки на імплантаті400
Фіксація ортопедичної конструкції на склоіномерний цемент450
Фіксація ортопедичної конструкції на цемент подвійної полімеризації550
Тимчасова фіксація250
Вибіркове пришліфування зубів (від 1 до 3)550
Вибіркове пришліфування зубів (від 3 до 8)850
Капа (Міорелаксуюча, репонуюча, стабілізуюча)6100
Фронтальний депрогроматор1850
Зняття коронки (зрізання)300
Коронка, вінір, вкладка IPS e.max Press Халимовський10600
Аксиографія14100
Mock up 1 зуб300
Заміна фотополімера шахт імплантатів800
Коронка e.max (лабораторія Білоград)30000
Тимчасова коронка (лабораторія Білоград)4000
Друкована модель (лабораторія Білоград)4000
Wax - up (лабораторія Білоград)4000
Коронка, вінір, накладка IPS e.max Press(цифровим методом)12000
Кондилографія25000

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)