Лікування зубних каналів під мікроскопом

Поява дентального мікроскопа вивело стоматологію на новий рівень. Оптичне багатократне збільшення відкриває перед лікарем значно більші можливості та дає змогу пролікувати навіть найскладніші випадки з великою точністю. Лікування кореневих каналів потребує високої кваліфікованості лікаря-ендодонтиста. Проте, зробити це якісно без використання мікроскопу майже неможливо.

Лікування зубних каналів під мікроскопом

 

Помилки при лікуванні та пломбуванні каналів можуть коштувати пацієнту зуба. Неякісно проліковані канали стають своєрідними “воротами” для подальшого проникнення інфекції та ураження більш глибоких шарів зуба. Тому важливо не лише володіти сучасними методами лікування, а й використовувати передове стоматологічне обладнання.

Чому потрібно пломбувати канали?

Лікування зубних каналів під мікроскопомКоли у пацієнта нема стоматологічних патологій, у нормі пульпа, що утворює центр кожного зуба, повністю покривається емаллю, що унеможливлює розвиток інфекцій всередині. Проте, якщо виникає карієс, скол, тріщина на емалі, бактерії можуть проникнути в середину порожнини пульпи, спричинити розвиток інфекції або запалення, що викличе біль та дискомфорт у пацієнта. В такому випадку для збереження зуба необхідно терміново лікувати кореневі канали.

Ми впевнені, що вилікувати якісно можливо лише те, що можна чітко побачити. Виявити кореневі канали і провести їх філігранне лікування можливо тільки з використанням мікроскопа.

Коли потрібно лікувати кореневі канали під мікроскопом?

Наша відповідь – ЗАВЖДИ!
Кореневі канали – це тонкі відгалуження, які з’єднують м’які тканини зуба (пульпу) з періодонтом (м’якими тканинами, що оточують зуб). По них проходять дрібні судини та нервові закінчення. Тому при глибокому карієсі з’являється виражений біль.

Лікування зубних каналів під мікроскопом

У передніх зубах зазвичай тільки один канал, тоді як в бічних – від 2 до 4 і вони мають досить звивисту форму і маленький діаметр – до 1 мм. Тому побачити їх неозброєним оком неможливо. Мікроскоп дозволяє не лише побачити канали, а й виявити їх кількість та визначити довжину для подальшого якісного лікування. При роботі з кореневими каналами критично важливо, щоб були очищені всі відгалуження. Якщо цього не зробити, це може призвести до виникнення ускладнень і з’явить необхідність у повторному лікуванні.

Лікування каналів потребує високої точності, адже, на жаль, далеко не всі лікарі-ендодонтисти можуть знайти всі канали і якісно їх пролікувати. Часто до нас звертаються з проханням повторного лікування каналів, які до цього вже пломбувались. Наші лікарі-ендодонтисти володіють високим рівнем знань та навичок, а використання дентального мікроскопа значно збільшує шанси на успішний результат.

Лікування зубних каналів під мікроскопом

Лікування зубів під мікроскопом доцільно застосовувати у всіх випадках, коли потрібна висока точність лікарських дій, зокрема:

 • при вторинному лікуванні, проведеному внаслідок раніше неякісно запломбованих каналів;
 • якщо є підозри на запалення у кістковій тканині;
 • при видаленні кістогранульом;
 • при закритті перфорацій;
 • при резекції верхівки кореня зуба;
 • при пломбуванні вузьких і склерозованих каналів;
 • при видаленні фрагментів медичного інструменту з каналу;
 • для проведення прямих художніх реставрацій.

Також, мікроскоп застосовують для видалення уламків раніше зламаних в каналі інструментів, адже без нього виявити та вилучити їх неможливо.

Які переваги лікування з мікроскопом?

Використання дентального мікроскопа підносить лікування на зовсім новий рівень, забезпечуючи виняткову точність роботи лікаря та гарантію видалення інфікованих тканин. Він допомагає виявити захворювання на ранніх етапах, побачити мікроскопічні тріщини, карієс у важкодоступних місцях, проводити малоінвазивне лікування (точно виявити та видалити уражені тканини і залишити неушкодженими здорові). Мікроскоп дозволяє якісно почистити та запломбувати канали, контролювати процес на всіх етапах та зробити інформативні знімки “до” та “після”.

Крім того, багаторазове збільшення стає у нагоді, коли необхідно виконати ортопедичні роботи: завдяки мікроскопу лікар може мінімально (наскільки це необхідно) обточити зуб під коронку та забезпечити максимальне прилягання конструкції до зуба.

Який мікроскоп використовується у Smile Clinic?

Лікування зубних каналів під мікроскопомМи переконані, що наші пацієнти заслуговують лише на якісне, професійне лікування, тому завжди проводимо всі процедури згідно з новітніми методик та з використанням передових технологій та обладнання. Smile Clinic оснащений надсучасним дентальним мікроскопом від всесвітньо відомого бренду Karl Kaps (Німеччина), який дозволяє проводити надточні стоматологічні маніпуляції, завдяки багатократному збільшенню, плавному зуму та мультифокусній лінзі .

Він оснащений професійним, потужним освітленням та поворотними бінокулярами. Це дозволяє лікарю комфортно працювати у ротовій порожнині, не створюючи дискомфорту пацієнту: стоматолог виконує необхідні дії, не порушуючи зону психологічного комфорту, коли особи лікаря і пацієнта знаходяться надмірно близько один до одного.

Яка вартість лікування кореневих каналів у Smile Clinic?

На вартість лікування каналів впливає багато чинників, зокрема:

 • Лікування каналів проводиться вперше чи зуб потребує переліковування (повторне лікування);
 • Який саме зуб потребує лікування та яка кількість у нього коренів;
 • Виникнення ускладнень: наявність зламаного інструменту в каналі, сходинки, перфорації, які утворились після попереднього лікування.

У Smile Clinic працюють лише професійні лікарі-ендодонтисти, які чудово виконують свою роботу. Лікування проходить комфортно та безболісно. Крім цього, наш лікар-ендодонтист 90% випадків проліковує в один візит, в той час, як у більшості клінік це потребує 2-3 візитів, що свідчить про досвідченість та високий рівень знань і навичок наших лікарів.

Варто зазначити, якщо пацієнт потребує переліковування каналів, у вартість лікування входить пакет “Ендо” + пакет “РеЕндо”, якщо лікування первинне без важких ускладнень, як правило пацієнти орієнтуються на вартість пакету “Ендо”.

Наш лікар-ендодонтист на консультації проводить детальну діагностику, виявляє наявні проблеми, ознайомлює з ними пацієнта та складає грамотний план лікування з прорахунком вартості. Ціни на лікування кореневих каналів є у вільному доступі на нашому сайті у розділі ціни.

Ендодонтія

Вартість
Пакет ЕНДО 13500
Пакет ЕНДО 25200
Пакет ЕНДО 37000
Пакет ЕНДО 48200
Пакет ЕНДО 58800
Пакет РеЕНДО 11170
Пакет РеЕНДО 21170
Пакет РеЕНДО 31170
Пакет РеЕНДО 4,51750
Пакет Вітальна терапія пульпи (збереження зуба живим)5200
Видалення чужорідного тіла I категорії складності800
Видалення чужорідного тіла II категорії складності1400
Закриття перфорації1050
Пломбування каналу МТА (1 канал)1000
Тимчасова пломба200
Тимчасове пломбування кореневих каналів і мед.обробка (1 канал)400
Ревізія зуба1750
Лікування зуба в 2 візити

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)