Прицільний знімок зубів

Прицільний знімок зуба – найпоширеніший та, водночас, найпростіший метод діагностики в стоматології, який однаково безпечний як для дорослих, так і для дітей. Процедура виконується за допомогою радіовізіографа – цифрового рентгенологічного апарата, який має низький рівень опромінення. Прицільний знімок миттєво проектується на моніторі комп’ютера і допомагає підтвердити діагноз, побачити приховані дефекти та підібрати правильне лікування.

Прицільний знімок зубів

Коли потрібно робити прицільний знімок зубів?

Прицільний знімок зубівРадіовізіографія вважається інформативним методом діагностики та контролю всього процесу лікування зубів. Завдяки безпеці і швидкості проведення даної процедури, ризики ускладнень після проведених стоматологічних процедур мінімальні.

Лікарі – стоматологи Smile Clinic роблять прицільний знімок зуба у таких випадках:

 

 1. при діагностиці пульпіту і періодонтиту;
  Якщо існує підозра про запалення у кореневих каналах або в корені зуба, таке дослідження дозволяє поставити точний діагноз і визначити осередок запалення і його масштаби.
 1. для контролю лікування;
  При ендодонтичному лікуванні необхідно постійно проводити додатковий контроль купірування запалення і щільність заповнення порожнин зуба пломбувальним матеріалом. Це допоможе у майбутньому уникнути рецидивів та ускладнень.
 1. при контролі якості проведених маніпуляцій;
  Це особливо актуально при протезуванні і видаленні зубів.
 1. при лікуванні ясен;
 2. при больових відчуттях після лікування карієсу;
 3. при видаленні зуба;

 Зазвичай знімок роблять перед видаленням зубів мудростіз метою визначити положення зуба під яснами і звитість коренів.

 1. Для виявлення новоутворень твердих тканин порожнини рота.

Які переваги радіовізіографії?

Радіовізіографія набула своєї популярності в області стоматології завдяки ряду переваг. Серед основних:

 1. Безпека
  Це, мабуть, найголовніша перевага, адже мінімальне променеве навантаження дозволяє проводити цей вид діагностики кілька разів протягом всього періоду лікування.
 1. Інформативність
  Прицільний знімок зуба дозволяє побачити деталізацію структур зуба і навколозубних тканин.
 1. Швидкість
  Знімок зуба моментально передається на монітор. Це дозволяє проводити подальше лікування без будь-яких затримок.
 1. Зручність
  Отриманий знімок можна збільшити, щоб більш детально дослідити наявну ситуацію. Якщо якість знімку незадовільна, лікар може моментально повторити дослідження.
 1. Продуктивність
  Спеціальні програми дозволяють працювати з отриманим знімком, а саме: виділяти патологічні зони, проводити виміри з високою точністю, що дуже важливо в протезуванні, імплантології та кісткової пластики.
 1. Мобільність
  Отриманий знімок можна зберігати, надсилати іншим лікарям, роздруковувати пацієнту, за потреби.

Прицільний знімок зубів

Як робиться радіовізіографія?

Одне з найпоширеніших питань наших пацієнтів: “Як саме робиться прицільний знімок зубів? Перш за все, зазначимо, що радіовізіограф складається з рентген-апарату, який приймає промені датчика CCD. Далі датчик передає сигнал аналого-цифровому перетворювачу, який створює зображення і відтворює його на моніторі. Датчик має невеликі розміри і високу чутливість. X-промені долають мінімально можливу відстань, що дозволяє істотно знизити променеве навантаження у порівнянні зі звичайними плівковими апаратами.

Сама маніпуляція відбувається наступним чином: грудна зона пацієнта накривається спеціальним покриттям для додаткового захисту, а до зони, яка потребує діагностики, підноситься туба рентген-апарату. Датчик в одноразовому целофановому чохлі накладається з внутрішньої сторони щелепи в область патологічного зуба. Після цього лікар натискає кнопку на апараті і створюється знімок, який транслюється на монітор. Процедура займає менш як хвилину і не викликає жодного дискомфорту у пацієнта.

Яка вартість прицільного знімку зубів (радіовізіографії)? (Київ)

Вартість прицільного знімку зубів та інших видів дослідження вказана нижче. Також, можна ознайомитись з вартістю інших послуг у розділі “Ціни”. 

Обстеження

Вартість
Консультація стоматолога400
Консультація онлайн550
Анти СНІД160
Хірургічний набір450
OptraGate200
Прицільна цифрова рентгенографія250
Панорамний знімок (ОПТГ)600
Комп'ютерна томографія сегмент 2-3 зуба (ендо режим)650
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа1,400
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + додаткові пазухи носа1,450
Комп'ютерна томографія верхня та нижня щелепа + СНЩС1,600
Запис дослідження на флеш - накопичувач270
Відміна/перенесення запису по передоплаті500

Кваліфіковані спеціалісти

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)