Цирконієві коронки

Найкраще, що можуть запропонувати київські стоматологічні клініки для протезування зубів.

При виготовленні їх каркас робиться з цирконію (так звана «біла сталь» — керамічний матеріал із підвищеною міцністю).

Зовнішнє покриття — кераміка.

 

Показання та протипоказання

Установка цирконієвих коронок відбувається за необхідності високоестетичного протезування на сильно зруйнованих жувальних і фронтальних зубах при відсутності інших методів відновлення їхніх функцій.

Зуби, зруйновані глибоко під яснами, рухомі та тріснуті корені є протипоказаннями для даного типу протезування.

 

Переваги

Усе більше пацієнтів нашої клініки зупиняють свій вибір на виробах з основою із цирконію. Причини для цього достатньо вагомі:

  • протез практично не відрізнити від рідних зубів, має вид натуральної емалі, відмінний вибір для відновлення лінії усмішки;
  • міцність діоксиду цирконію аналогічна міцності металу. З їхньою появою з’явилася і можливість зробити витривалі та неперевершені зовнішньо протези на жувальні зуби;
  • матеріал гіпоалергенний;
  • потрібне незначне обточування рідних тканин;
  • велика ймовірність зберегти нерв.

Недоліки

Умовним та єдиним недоліком є ціна на цирконієві коронки.

Стоматологи нашої київської клініки знають, як поєднати усі типи матеріалів, щоб результат був для вас ідеальним!

Види цирконієвих коронок

Під час консультації лікар-ортопед оцінює вихідний стан та, залежно від цього, може запропонувати встановлення:

  1. Повноанатомічних (виготовлені з цирконію в тон зуба);
  2. З керамічною масою (діоксид цирконію слугує за основу, а згори технік наносить кераміку необхідного кольору).

На передні зуби

Фото цирконієвих коронок підтверджують, що безметалеві конструкції — найкращий вибір для фронтальних зубів. Максимальне поєднання краси та міцності саме за цирконієм. Матеріал задовольняє всі естетичні потреби пацієнтів.

Чи варто ставити на жувальні (бокові) зуби?

За поєднанням своїх якостей цирконієві протези — найкраще, що можна вибрати для сучасних матеріалів. При підвищених візуальних вимогах варто вибрати саме цей варіант.

Вартість цих коронок вище ніж інших видів. При цьому варто врахувати довгостроковість, естетику, мінімальний вплив на зуб, здорову красу вашої усмішки.

Як і при всіх видах протезування, ціну краще розглядати у комплексі з підготовчими роботами, які необхідно здійснити.

Стоматологи нашої клініки при мінімальному втручанні приносять вам максимум користі. Ми підбираємо методи, які гарантують найкращі результати.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)