Фотопротокол

Фотопротокол у стоматології – це важлива частина будь-якого сучасного стоматологічного лікування. Його суть полягає у можливості зафіксувати за допомогою різноманітних графічних та електронних носіїв стан усієї порожнини рота та окремих елементів зубощелепної системи на різних етапах лікарського втручання. Пізніше, отримані знімки та відео дозволяють оцінити ефективність вжитих дій та продемонструвати клінічну картину пацієнту.

Дентальна фотозйомка буває кількох типів:

  • внутрішньоротова мікрозйомка – фотографування стану окремих зубів або невеликих навколозубних областей;
  • внутрішньоротова мінізйомка – панорамне фотографування зубних рядів, ясен та губ в анфас, фотографування задньої частини щелеп;
  • зовнішньоротова макрозйомка – фотографування рис обличчя та посмішки.

Фотопротокол важливий як для стоматолога, так і для пацієнта. У першому випадку, маючи на руках наочні приклади, лікар може проводити додаткову діагностику та обговорювати випадок із колегами. З іншого боку, завдяки фотозйомці Ви повністю причетні до лікувального процесу.

Ведення фотопротоколу має такі важливі переваги:

Інформативність. Високоякісна дентальна фотографія може бути частиною діагностичного дослідження та значною мірою впливати на планування лікування. У стоматології корекція зубів ніколи не відбувається окремо від людини. Макрозйомка дозволяє визначити, наскільки змінені зуби гармонійно співвідносяться з рисами і пропорціями обличчя, як вони вплинуть на положення губ і т.д. При цьому фото зубів дозволяє дантисту вивчити зовнішній стан зубів – колір, плями, відколи, тріщини тощо, що можна не помітити при інших методах діагностики.

Наочність. Можливість відстежувати перебіг терапії, вивчати та порівнювати фото «до» та «після» дозволяють нашим пацієнтам бути причетними до процесів лікування, контролювати та оцінювати результати. Також фотографії надають пацієнтам, які проходять тривалий курс терапії, потужну емоційно-психологічну підтримку.

На сьогоднішній день фотопрокол – невід’ємна частина нашої стоматології, котра надає можливості покращити лікування за рахунок :

  1. ведення фотодокументації лікування;
  2. визначення об’єму зруйнованності кожного з зубів;
  3. виявлення потреби у ортодонтичному лікуванні;
  4. полегшення роботи зуботехнічних лабораторій при виконанні ортопедичних робіт;
  5. складання комплексного плану лікування;
  6. можливості слідкувати в динаміці за лікуванням;
  7. фіксування результатів ДО та ПІСЛЯ та динамічного спостереження раз на 6 місяців.

Завдяки фотодіагностуванню лікарі мають можливімть завчасно і в деталях побачити проблеми, з якими можуть зіштовхнутись пацієнти. Це дає їм більш повне розуміння ситуації та впевненість у правильності лікування. В Smile Clinic ми викоростовуєм професійну фототехніку: макро-об’єктив та макро-спалах, що забезпечує якісне зображення.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)