Иммедиат-протез

Потеря зуба бывает настоящей трагедией для человека. Причиной тому могут служить травмы челюсти, заболевания дёсен, вредные привычки, плохой уход. При потере жевательных или передних зубов, ощущается дискомфорт при пережёвывании пищи, общении с окружающими. Но эти проблемы решаются быстро, безболезненно и эффективно. В стоматологической клинике «Smile Clinic» вы можете установить иммедиат-протез. Это наиболее доступный способ заменить один зуб.

Полезная временная помощь

Иммедиат-протез – это временная конструкция. Изготовление, установка в ротовую полость происходит после удаления зуба. Из-за формы его часто называют «бабочкой» или «жучком».

Он может быть частично или полностью съёмным. Первый вариант нужен, чтобы заменить один или несколько зубов. Полностью съёмная модель устанавливается при полной замене челюсти (имеется в виду нижний или верхний ряд).

Процесс изготовления

Изготовление «бабочки» занимает не более 3 дней. Выполняется по параметрам пациента. В основе протеза применяется акрил. Установка выполняется крючковым методом, поэтому для фиксации потребуются зубы или импланты.

Показания к применению

Установка иммедиат-протезов решает сразу несколько задач:

  1. Эстетическую. Помогает избежать дискомфорта при улыбке, общении в период изготовления постоянных протезов.
  2. Подготовительную. Удерживает место для коронки или импланта.
  3. Восстанавливающую. Еда хорошо пережевывается.

Съемный иммедиат-протез стоит поставить при полной потери зуба и если у вас:

  • повышенная истираемость эмали;
  • значительное повреждение зуба;
  • дефекты зубного ряда.

Протез служит не более трёх месяцев, потом требует замены. За ним важно правильно ухаживать, вынимать из ротовой полости, тщательно чистить зубной пастой.

Стоимость услуги

Цены на съемный иммедиат-протез в столице и области достаточно низкие, и его могут поставить люди с разным уровнем дохода. На цену влияют:

  • строение конструкции;
  • сложность клинической ситуации;
  • количество покрываемых зубов.

Записывайтесь на приём уже сейчас — сделайте главный шаг на пути к идеальной улыбке!

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)