Керамическая вкладка

Многие пациенты считают, что керамическая вкладка представляет собой не что иное, как разновидность привычной пломбы. Однако, это не так. На самом деле керамическая вкладка является высокотехнологичным микропротезом. Её параметры в разы превосходят характеристики любой, даже наиболее современной пломбы.

Инновационные технологии для здоровья и красоты ваших зубов

Керамическая вкладка на зуб отличается повышенной прочностью и эстетикой. К основным показаниям для её установки можно отнести:

 • необходимость замены старых больших пломб;
 • повышенную стираемость эмали;
 • наличие большой полости в зубе, образованной запущенным кариесом;
 • лечение каналов;
 • создание надёжной опоры для дальнейшего протезирования.

Установка керамических вкладок возможна только на коренные зубы. Форма резцов и клыков не позволяет использовать этот метод реставрации.

Современная альтернатива

Среди основных достоинств, которыми славится керамическая вкладка на зуб, можно выделить:

 1. Повышенную прочность. Изделия своими характеристиками не уступают даже металлическим коронкам. Также они значительно упрочняют поверхность зуба.
 2. Высокие эстетические качества. Изделия полупрозрачные, в точности имитируют поверхность настоящего зуба. Идеальны в эстетическом плане.
 3. Долговечность. Микропротезы из керамики устойчивы к красящим веществам и сохраняют свой первозданный оттенок. Изделия гораздо долговечнее пломб.

К недостаткам можно причислить лишь относительно высокую стоимость керамических вкладок. Это связано со сложностью изготовления изделий и их установки. Но, учитывая все положительные моменты, цена керамической вкладки более чем оправдана. Ведь изделия являются самой удачной и эстетичной альтернативой пломбам и коронкам. Они не только гораздо прочнее, но и на порядок красивее.

Этапы установки

Если зуб разрушен более чем на треть, керамический микропротез станет идеальным средством лечения. Установка изделий, как правило, занимает два похода к специалисту и происходит в несколько этапов:

 1. Устранение повреждённой ткани, подготовка поверхности зуба. На этом этапе врач под анестезией удаляет весь кариес.
 2. Изготовление микропротеза в лаборатории по результатам 3D моделирования. Благодаря современным слепочным материалам процесс создания слепка не вызывает дискомфорта.
 3. Установка готового изделия с использованием специального цемента. Врач с разных сторон оценивает готовое изделие, проверяет, чтобы оно не мешало накусывать.

В целом вся процедура занимает 2,5-3 часа и требует двух визитов к специалисту.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)