Керамічні вініри

Вініри – це вироби, які застосовуються в косметичній (естетичної) стоматології. Вони на відміну від протезування є більш щадним методом відновлення краси посмішки. Їх ще називають накладками на зуби, матеріал для виготовлення – кераміка або композит. Сьогодні найчастіше встановлюються керамічні вініри.
Опишемо властивості і характеристики даної продукції. Також розповімо, коли потрібне використання цих найтонших пластинок (товщина виробів варіюється в діапазоні 0,3-0,6 мм).

Показання до застосування

Найчастіше керамічний вінір встановлюється при наявності наступних проблем у пацієнта:

емаль зубів пожовкла, виглядає тьмяно і непривабливо (наліт від нікотину, кофеїну);
наявність різних дефектів, відколів і пошкоджень, тріщин на поверхні зубних одиниць. Це можуть бути наслідки нещасного випадку, удару, травми, бувають дефекти з народження;
у пацієнта спостерігається така патологія, як прискорена стирання зубів;
зубна емаль потемніла, на ній з’явилися плями;
присутній такий дефект посмішки, як занадто великі щілини, проміжки між зубними одиницями.

Також винир керамічний потрібен тим людям, у яких зуби мають викривлену, неправильну або неестетично форму. На керамічні вініри ціна формується залежно від того, наскільки дорога сама клініка, від того, де вона розташована – в центрі столиці або в провінції і т.д. Іноді в стоматології діють знижки, акції, є різні програми лояльності. Завдяки їм можна істотно заощадити на установці накладок. В такому випадку на керамічний вінір ціна в Києві знижується до 5-10 відсотків і більше.
На сайтах клінік є прейскуранти, але потрібно розуміти, що це середня вартість виробів. З огляду на стрибків курсів валют і інших подій в світі вартість виробів може збільшуватися або, навпаки, знижуватися. Врахуйте і те, що на такі вироби як керамічні вініри ціна київ пропонує доступну, пропонується без установки і з установкою.
Тому дивіться не тільки вартість одного винира, але і ціну за весь комплекс робіт в цілому. Зараз на керамічні вініри ціна в Україні починається приблизно від 5 000 гривень за одну зубну одиницю. Більш точну інформацію можна дізнатися безпосередньо в стоматологічній клініці.

Плюси і гідності керамічних вінірів

Основні позитивні властивості виробів представлені такими факторами:

початковий колір зберігається протягом усього терміну служби вінірів. Вони не схильні до фарбування внаслідок вживання вина, кави та ін .;
у виниров з кераміки дуже високі естетичні властивості, присутній приємний глянсовий блиск;
сучасні керамічні вініри київ пропонує високої якості. Якщо вони встановлені в хорошій клініці, то зможуть прослужити досить довго – 15 років і більше;
властивості виробів схожі на функції дентину і емалі, тому вони добре біологічно сумісні з організмом людини.

Про керамічних вініри відгуки в основному позитивні. Їх можна почитати на форумах, тематичних сайтах, в соціальних мережах. На даний момент в інтернеті є і відеоролики, викладені пацієнтами, які пройшли процедуру вінірінга. При бажанні ви можете ознайомитися з цими відео, щоб дізнатися докладніше про процес установки накладок на зуби і комфорті при їх носінні.

[Table id = 6 /]