Коронки из диоксида циркония

В стоматологии, как и в любой другой отрасли, всегда ведётся поиск решений, влияющих на качество профильных услуг. Коронки из диоксида циркония – отличная находка. Этот материал, изготовленный из керамики, отличается высокой прочностью. Цвет зубных близок к натуральному. В них отсутствует металл. Данный фактор является весомым преимуществом.Подходит для людей, страдающих аллергией на металлы.

Высокая эффективность

При их изготовлении применяются лазерные технологии. Установка, с точки зрения специалистов, довольно проста. Например, не требуется депульпация зуба перед тем, как поставить коронку. Хорошая совместимость с организмом и высокие гипоаллергенные свойства были выявлены давно. Наблюдение сделано ещё тогда, когда это химическое соединение использовалось для изготовления искусственных тазобедренных суставов.

Специалисты считают его прогрессивным методом протезирования. Характеристики:

 1. Долговечность – объясняется тем, что материал превосходит по прочности металлокерамику.
 2. Адаптивность – подходит для изготовления имплантов, мостовидных протезов, выступает хорошей имитацией настоящих зубов.
 3. Совместимость – происходит быстрая адаптация организма к новому искусственному материалу.
 4. Минимальная обработка в процессе протезирования положительно влияет на состояние дёсен и здоровых зубов.
 5. Установка не требует удаления нервов – снижает болевые ощущения.

Медицинская составляющая

Для установки, требуются показания врача. Они назначаются, если:

 • большой участок поражён кариесом;
 • существует необходимость скрыть видимые эстетические недостатки. Например, недоразвитие зуба или изменения цвета эмали;
 • имплантация необходима исходя из медицинских показаний;
 • пациент имеет склонность к аллергии.

Существует ряд индивидуальных проявлений организма, когда коронки из диоксида циркония устанавливать нежелательно. Их не так много:

 • патологически глубокий прикус;
 • непроизвольный скрежет челюстью. Согласно медицинской терминологии, такое заболевание называется бруксизм;
 • низкие зубы, препятствующие расположению конвектора мостовых протезов.

Подобные ситуации тщательно изучаются врачом, который и выносит решение.

Цены на коронки из прочного материала никогда не пребывали в низкой категории. Учитываются сложные технологии изготовления. Но наша клиника «Smile Clinic» устанавливает цены на услуги на адекватном уровне. В числе факторов их удешевления – тщательная диагностика и вырабатываемый на основе полученных данных план лечения. Такой подход применим и для протезирования.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)