Культевая вкладка

Как спасти зуб и кошелёк от разорительных расходов на длительное лечение? Культевая вкладка — достижение стоматологии. Это цельнолитая конструкция, на которую устанавливаются коронки. Вкладка изготавливается под нужный размер и помогает спасти полуразрушенный зуб. Поэтому цены в этом вопросе не играют важной роли, ведь красота улыбки зависит от мастерства врачей.

Стоимость, указанная в прайс-листе, лишь отражает опыт и качество услуг. Но спешим предупредить, что это примерные расценки — точную сумму скажет только врач после предварительного осмотра. Такая коронка может применяться на передний зуб, не нарушая эстетичности и прикуса.

Суть проблемы и её решение

Установка культевой вкладки станет настоящим спасением, когда коронка разрушена, но удаления ещё можно избежать. Вкладка состоит из двух частей: нижней — похожей на штырь, — и верхней, которая напоминает зуб. Установка культевой вкладки проходит в несколько приёмов:

  • снятия слепка;
  • моделирование на компьютере и выпиливание конструкции;
  • вставка изделия.

Следует учитывать, что процедура возможна только при условии, что уцелел корень. Обращаясь в стоматологическую клинику «Smile Clinic», следует подумать, из какого материала будет изготовлена вкладка. Выбор делается исходя из состояния ротовой полости, эстетичности и совместимости с будущей коронкой.

Культевая вкладка на передний зуб — распространённое явление, но только если конструкция сделана из керамики. Изделие очень прочное и рассчитано на долгий срок, не изменяет оттенок. На жевательный зуб установливаются конструкции, которые выдерживают все нагрузки.

Цена процедуры оправдана, поскольку удаётся спасти здоровую часть зуба. Культевая вкладка на жевательный зуб абсолютно незаметна, не вызывает неприятные ощущения во время еды.

Не расстраивайтесь, если природа не одарила вас крепкими и здоровыми зубами. Врачи восстановят здоровье зубов, учитывая ваши потребности и пожелания. Уверяем, что вы останетесь довольны качеством!

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)