Нейлоновий протез

М’який нейлоновий протез — найсучасніша зі знімних конструкцій. Нейлон термопластичний і дає можливість виготовити штучну щелепу без металевих деталей.

Переваги гнучких протезів

 • немає необхідності в обточуванні зубів;
 • ясна не натираються та не травмуються;
 • матеріал гіпоалергенний;
 • конструкцію можна використовувати на зубах із пародонтитом у початковій стадії (при тому, що паралельно проводиться лікування);
 • швидка адаптація на початку використання;
 • високі естетичні властивості.

Недоліки нейлонових протезів

 • через м’якість матеріалу навантаження на щелепу розподіляється нерівномірно. З часом можуть виникати просідання у жувальних частинах ясен;
 • гнучкі щелепи з часом схильні до деформації;
 • термін служби менший, ніж у інших конструкцій;
 • необхідний ретельний догляд за виробом (згідно з технологією виробництва, внутрішні стінки не полірують, тому можуть накопичуватися бактерії);
 • вартість гнучкого протезу середня. Підібрати метод відновлення зубів допоможуть спеціалісти клініки на індивідуальній консультації.

Нейлоновий протез на 1 зуб

У період очікування постійного протезу (наприклад, у процесі приживлення імплантату) відмінним варіантом збереження естетики лінії усмішки є «метелик». Його встановлюють максимум на 2 зуби. Враховуючи всі плюси м’яких конструкцій, клієнти часто вибирають саме нейлон. Для виготовлення фасетки на 1 зуб може бути використаний і акрил.

Який протез краще: бюгельний чи нейлоновий?

При необхідності протезування у пацієнтів часто виникає питання, яку систему краще вибрати.

Є випадки, коли вибір однозначний:

 • при повній адентії та протипоказаннях до встановлення імплантатів рекомендується нейлоновий (чи акриловий) протез;
 • у випадку тимчасового протезування із застосуванням «метелика» нейлоновий протез актуальніший.

При можливості альтернативи рекомендується установку саме бюгельних знімних конструкцій через їхні переваги:

 • елементи кріплення більш фізіологічні, тому функціональне навантаження розподіляється рівномірно;
 • збереження усіх природних відчуттів: смак, температура, тактильні відчуття;
 • немає обмежень у дієті;
 • кращі естетичні властивості;
 • простіше гігієнічне обслуговування;
 • займають менше місця у роті;
 • звикання відбувається простіше;
 • висока вартість компенсується надійністю і довговічністю бюгельної конструкції.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)