Пластика на м’яких тканинах

Пластика м’яких тканинах: особливості проведення та ефективність

Для створення бездоганної посмішки інколи потрібно не тільки подбати про здоров’я зубів, але й скорегувати стан м’яких тканин. Ігнорування проблеми приводить не тільки до збереження естетичного дефекту, але й підвищення ризику втрати зубного ряду чи його фрагменту, розвитку серйозних запальних захворювань порожнини рота, карієсу. Своєчасне обстеження та лікування дозволить ефективно та порівняно швидко розв’язати стоматологічну проблему, усунути естетичний недолік, дискомфорт під час їжі.

Навіщо потрібна пластика м’яких тканин

Вчасне лікування вад м’яких тканин ротової порожнини дозволить швидко позбутись естетичних вад, больового синдрому, логопедичних проблем, зберегти цілісність пародонтального апарату. Своєчасний прийом у лікаря-стоматолога дає можливість попередити важкі патології та зберегти здоров’я зубів.

Пластика на м’яких тканинах

Головні цілі, показання пластики м’яких тканин;

 • розв’язання косметичних проблем: створення красивого, анатомічно правильного ясеневого контуру;
 • усунення рецесії (оголення) ясен;
 • нівелювання наслідків аномальної будови вуздечки язика, верхньої, нижньої губи;
 • ліквідація патологічних змін внаслідок дії вікового фактора, вроджених деформацій, перепон для успішного протезування, наслідків травм, дії механічних, хімічних факторів. 

Також процедура може проводитись для попередження втрати зубів, перед встановленням конструкцій для імплантації. Ціна пластики м’яких тканин ясен формується індивідуально, залежить від складності та обсягу маніпуляцій.

Досвідчені лікарі передової стоматології Києва Smile Clinic допоможуть створити ідеальну посмішку швидко, ефективно, безпечно та в приємній емоційній атмосфері. Весь спектр послуг надається на експертному рівні, з використанням інноваційного обладнання, сертифікованих матеріалів. При необхідності перед втручанням рекомендується консультація профільних спеціалістів.

Особливості пластики стоматологічного профілю

Перед проведенням пластики м’яких тканин ротової порожнини обов’язково проводиться діагностика стану зубощелепної системи, розробляється індивідуальний план лікування з урахуванням можливих ризиків. Ціна діагностики, терапевтичних етапів завжди розраховується стоматологом індивідуально, залежить від складності технік, обсягу патологічної ділянки та матеріалів, які використовуються.

Пластика на м’яких тканинах

Найпопулярніші напрямки лікування:

 • пластика м’яких тканин навколо імплантатів, відновлення ясеневого контуру біля них;
 • пародонтит;
 • прикореневий карієс;
 • гінгівопластика (корекція ясен);
 • вестибулопластика (пластика присінку порожнини рота);
 • пластика вуздечок губ, язика.

Гінгівопластика проводиться в кількох техніках в залежності від особливостей патології, обсягу дефектів та бажаної мети. Завчасно виконується місцева чи загальна анестезія.

Найефективніші варіанти втручання:

 • тунельний (викликає мінімальну травматизацію, забезпечує швидкий процес реабілітації);
 • трансплантаційний (фрагмент аутотрансплантата беруть із зони піднебіння, ризик відторгнення надзвичайно низький);
 • клаптевий (ефективний при діагностуванні локальної рецесії ясен, коли необхідна глибока корекція ⎼ фрагментом слизової оболонки, з області пародонтальної кишені, тканинним модулятором закривається необхідна ділянка). 

Ефективна та безпечна пластика м’яких тканин в Києві (метро Осокорки та Позняки) на експертному рівні і за прийнятною вартістю проводиться на базі сучасної стоматологічної клініки Smile Clinic. Висока результативність досягається завдяки використанню новітніх матеріалів та методів, передового обладнання в поєднанні з перевіреними медичними технологіями.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)