Подовження анатомічної коронки

Специфіка подовження анатомічної коронки

Красива усмішка – важливий атрибут образу кожної сучасної людини та показник хорошого здоров’я. Інноваційні стоматологічні технології дозволяють сформувати ідеальний зубний ряд навіть при тяжких порушеннях, вроджених вадах, після отриманих травм. Подовження клінічної коронки зуба дозволить сформувати правильний контур ясен.

У яких випадках доцільне подовження коронки

Подовження анатомічної коронки (виступає над яснами) необхідне при певних естетичних, пародонтологічних показниках.

Подовження анатомічної коронки

Показання:

 • порушення контуру ясен одного чи декількох зубів;
 • недостатня висота;
 • необхідність покращення гігієни;
 • патологічне стирання емалі;
 • бруксизм, підвищений тонус жувальних м’язів;
 • каріозний процес нижче ясенного контуру;
 • необхідність реставрації, протезування

Подовження анатомічної коронки зуба необхідне при масштабному руйнуванні, запаленні пародонта, коли потрібно видалити зубоясенні кишені. На етапі обстеження, виявлення причин розвитку дефекту, крім візуального моніторингу, можуть знадобитись рентгенівський знімок, КТ, консультація профільного спеціаліста: хірурга, пародонтолога. Ціна послуг визначається індивідуально і залежить від складності клінічної ситуації, обсягу, особливостей робіт.

Подовження анатомічної коронки

Ефективне та безболісне подовження коронки зуба в Києві на базі сучасної стоматологічної клініки нового покоління Smile Clinic дозволить створити ідеальну усмішку.

Алгоритм подовження анатомічної коронки

Результативно та безпечно вирішити широкий спектр стоматологічних проблем допоможе подовження анатомічної коронки зуба. Ключовим методом її корекції є хірургічний (передбачає видалення фрагментів м’яких, кісткових тканин із подальшим формуванням правильного контуру). Індивідуально призначають найефективніший формат: гінгівопластика (відсікання зайвих областей ясенного краю), гінгівектомія, резекція кісткової тканини. Операція проводиться під седацією, місцевою анестезією. На вартість впливають обсяг робіт, складність огляду та підготовки:

 • корекція ясен за шаблоном;
 • відшарування фрагмента м’яких тканин, остеотомія (у разі потреби);
 • формування оптимального контуру;
 • накладання швів. 

Для усунення ризику інфікування під час періоду відновлення, з метою досягнення бажаного ефекту лікування рекомендовано попередньо проводити професійну чистку зубів у стоматолога, санацію ротової порожнини.

Для швидкого відновлення тканини, відмінного результату лікування важливо виконувати всі рекомендації лікаря. Для загоєння, запобігання інфікуванню необхідні обережна гігієна, приймання знеболювальних, антибактеріальних препаратів, застосування розчинів для полоскання на основі антисептиків. Варто обмежити механічний вплив, навантаження на прооперовану зону. Шви знімають, як правило, на 7–10 день.

Подовження анатомічної коронки

Іноді хороший ефект показує терапевтичний, ортодонтичний, ортопедичний підхід. Процедура не проводиться, якщо корінь зуба занадто короткий, коли недостатньо ширини анатомічної коронки, відстані до зуба-антагоніста. Стратегія терапії завжди розробляється індивідуально. У деяких випадках гінгівопластика, хірургічне подовження не мають ресурсів для отримання бажаного результату, тому доцільніше розглянути варіант із протезуванням.

Для ефективного лікування, запобігання ускладненням для кожного пацієнта Smile Clinic у Києві (метро Осокорки та Позняки) розробляється персональна стратегія обстеження. Лікар обов’язково враховує стан щелепної кістки, будову коренів, пропорції зубів, відстань від гребеня кістки до ясенної борозни. Спеціалісти стоматології проводять хірургічне подовження зуба за прийнятною ціною, надають широкий спектр стоматологічних послуг, використовуючи передове обладнання та комплексний підхід.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)