Профессиональная чистка зубов

Поддержать здоровье и отличное состояние ротовой полости может профессиональная чистка зубов. И это нужно делать регулярно, помимо использования зубной щетки. Но зубная щётка не всесильна. Есть места, к которым ею дотянуться трудно. В результате образуется налёт, постепенно формируется зубной камень. Его развитие приводит к таким неприятным проявлениям:

  • нездоровый цвет зубов;
  • заболевания: кариес, пародонтит и другие;
  • неприятный запах изо рта.

Сделать профессиональную чистку зубов — значит принять одновременно гигиенические и профилактические меры. Процедура избавит от лишнего похода к стоматологу и поддержит имидж.

Технология

В стандартном варианте чистка состоит из четырёх этапов. Алгоритм следующий:

  1. Ультразвуковым прибором — скалер — снимается зубной камень. Делается это за счёт волн, которые сбивают плотный слой загрязнения, образующего в итоге камень.
  2. Удаление мягкого налёта аппаратом Air Flow.
  3. Полировка поверхности зуба смесью с абразивным веществом в составе. Аппарат для полировки оборудован щёточками, способными достигнуть самых труднодоступных мест.
  4. Покрытие зуба фторсодержащим составом – заключительный этап.

Клиническая очистка включает использование фторсодержащего лака или геля. Это обязательная процедура. То, что она поддерживает блеск зубов — не единственное её достоинство. Фтор надолго защищает от образованию налёта.

Аппарат Air Flow

Аппарат Air Flow нагнетает до высокого давления очистительную смесь и распыляет ее на зубы. Смесь состоит из воды, воздуха сжатого, абразива (его функции выполняет сода или порошкообразный кальций). Поступая через наконечник она, очищает зубы даже в труднодоступных местах. Процесс безболезненный.

По рекомендациям стоматологов, эту процедуру необходима два раза в год. И сделать её лучше всего в клинике «Smile Clinic», заслужившей безупречную репутацию, потому что у нас работают опытные стоматологи и гигиенисты. Им стоит довериться! Цена указана в прейскуранте. Но для каждого клиента конечная стоимость зависит от объёма и сложности работ.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)