Реставрація молочних зубів

Реставрація молочних зубів у Smile Clinic

Сучасні стоматологічні технології дозволяють швидко та результативно виправити дефекти молочних зубів, зупинити каріозний процес. Деструктивні процеси, які торкаються тимчасових різців, ікол, ігнорувати небезпечно, інакше негативні зміни можуть торкнутись здорових структур, спровокують раннє випадання, розвиток глибокого карієсу. Реставрація молочних зубів у стоматології нового покоління Smile Clinic у Києві дозволить ефективно та в позитивній емоційній атмосфері відновити здоров’я зубної системи малюка.

Особливості реставрації молочних зубів

Реставрація молочних зубівУ дитячому віці реставрація зубів може знадобитись при розвитку каріозного процесу, травматичних пошкодженнях, деяких стоматологічних захворюваннях, які вражають емаль. Лікування дітей у Smile Clinic проводиться з урахуванням всіх анатомо-фізіологічних особливостей. Процедура відновлення структури, естетичного вигляду коронки відбувається завдяки використанню сучасних технологій, передового обладнання, якісних полімерів за прийнятною вартістю.

Показання до реставрації:

  • механічне пошкодження коронки зуба, сколи, тріщини;
  • ураження емалі, дентину;
  • широкі міжзубні проміжки (треми, діастема);
  • потемніння емалі.

Здорові молочні зуби забезпечать дитині повноцінне споживання, перетравлення їжі, красиву усмішку, стануть базою для прорізування постійних без будь-яких дефектів. Стоматологи клініки мають багатий професійний досвід, використовують у роботі з дітьми передові матеріали, спеціальні методи та якісні, сертифіковані матеріали. Ціна реставрації молочних зубів в Києві визначається індивідуально, залежить від обсягу пошкоджень і складності відновлення. 

Як проходить реставрація молочних зубів

Якісна реставрація дитячих зубів дозволить швидко та ефективно вирішити стоматологічну проблему будь-якої складності. Чим раніше відбудеться консультація у дитячого стоматолога, чим менший обсяг дефекту, тим швидше вдасться відновити їхні функції, естетику без значного дискомфорту. Лікування передніх, жувальних зубів проводиться загалом за таким же алгоритмом, як і у дорослих, але з урахуванням анатомо-фізіологічних особливостей дитячого організму. Для комфортної терапії без хвилювання, а також проведення лікувальних процедур у маленьких пацієнтів можливе в умовах медикаментозного сну (під контролем команди висококваліфікованих анестезіологів).

Реставрація молочних зубів

Ефективні методи реставрації:

  1. Відновлення фотополімерами. Дефект нівелюється за допомогою спеціального матеріалу для пломби з підбором відтінку, максимально схожого на природний тон емалі. Для лікування маленьких пацієнтів розроблений варіант кольорових реставрацій ⎼ дитина може самостійно вибрати певний колір пломбувальної маси і відчути, що візит до стоматолога зовсім не страшно!
  2. Реставрація молочних зубів

  3. Використання коронок. Спосіб актуальний при сильному руйнуванні, коли відновити анатомічну форму (наприклад, полімерами) неможливо.

Реставрація молочних зубів
Реставрація молочних зубів

Фотополімери дозволяють швидко та якісно відновити функціональність, естетичність зубного ряду. Своєчасне, правильне лікування дозволить зберегти рівномірне жувальне навантаження на щелепи, мінімізувати вірогідність розвитку неправильного прикусу, забезпечити чітку дикцію, естетику усмішки.

Реставрація молочних зубів

Вибір методу залежить від позиції, специфіки пошкодження зуба, ступеня руйнування, глибини каріозного процесу. Ціна відновлення розраховується індивідуально. Для точного, ефективного лікування, крім огляду, маленькому пацієнту можуть зробити рентгенівський знімок проблемної зони. Після індивідуальної діагностики лікар проводить підготовку поверхні зубів до нанесення реставраційного матеріалу (очищення від нальоту, нівелювання нерівностей). У разі потреби застосовується місцева анестезія. На наступному етапі встановлюється матриця для відокремлення проблемного зуба від інших, проходить пошарове нанесення реставраційного матеріалу. Під час фінішної обробки емалі проводять шліфування, полірування поверхні, корекцію форми.

Якісна реставрація зубів у дітей у Києві (метро «Осокорки» та «Позняки») у Smile Clinic дозволить відновити красиву анатомічну форму зуба, уникнути повторного ураження карієсом, зміни кольору емалі.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)