Встановлення самолігуючих брекетів

Встановлення самолігуючих брекетів у Smile Clinic: ефективність та комфорт

Красива усмішка – важлива частина іміджу сучасної людини. Ефективно виправити неправильне положення зубів можливо за допомогою брекет-системи. Класичні лігатурні варіанти візуально доволі помітні на зовнішній стороні поверхні. Сучасні стоматологічні технології та професійне лікування в клініці Smile Clinic дозволять відновити ідеальний зубний ряд, повернути внутрішню гармонію та впевненість у собі. Самолігуючі брекети – чудовий варіант для пацієнтів, які хочуть поєднати ефективне вирівнювання та естетичність ортодонтичної конструкції.

Специфіка самолігуючих брекетів

Брекет-системи працюють у такий спосіб, що виправляють аномальне положення зубів шляхом постійної дії (тиску) спеціальної конструкції, яка складається з замків, лігатур із металевої дуги. Самолігуючі (безлігатурні) варіанти відрізняються від класичних тим, що дуга утримується власним механізмом, ковзаючим замком, а не фіксаторами з металу чи силікону. Такі апарати бувають активними, коли кришка брекета здійснює активний вплив на дугу в напрямку дна паза або пасивними, коли тиску немає.

Встановлення самолігуючих брекетів

Переваги:

  • сучасна, зручна структура, яка не потребує додаткових елементів для ефективної фіксації дуги;
  • роблять щоденну гігієну простішою;
  • зменшують кількість прийомів лікаря-ортодонта;
  • менш помітні на поверхні зубів;
  • швидша адаптація у дорослих, дітей.

Досвідчені дантисти стоматологічної клініки Smile Clinic у Києві (метро «Осокорки» та «Позняки») допоможуть вибрати найкращий вид брекет-системи та проведуть якісне ортодонтичне лікування без болю та емоційної напруги за прийнятною ціною.

Як встановлюють та знімають самолігуючі брекети

Вестибулярні, лінгвальні брекети виготовляють із різних матеріалів: металічні, керамічні, з діоксиду цирконію, штучного сапфіру. Самолігуючі конструкції виготовляються індивідуально для кожного пацієнта, тому їхня вартість буде вища за ціну класичних лігатурних варіантів.

Ключові етапи встановлення самолігуючих брекетів:

  • комплексне обстеження зубної системи;
  • санація ротової порожнини (лікування запальних процесів, професійна чистка, пломбування, видалення зубів (у разі потреби), встановлення імплантів, коронок);
  • проведення комп’ютерної томографії для аналізу масштабу деформацій;
  • встановлення брекетів (кожен замочок фіксується спеціальним медичним полімером, кріпиться дуга).

Ціна самолігуючих брекетів у Києві визначається індивідуально, залежить від типу, матеріалу системи, складності клінічного випадку. Періодично пацієнту необхідно відвідувати ортодонта для корекції, активації брекет-системи (один раз на декілька тижнів, точний план розробляється індивідуально). Адаптація, як правило, не займає більше ніж місяць. У цей період рекомендується вживати м’які продукти, щоб мінімізувати дискомфорт.

Встановлення самолігуючих брекетів

Тривалість лікування прикусу у стоматолога буде різною в кожному випадку, залежить від складності, масштабу аномалій, але в середньому складає 1,5–2 роки. Після успішного вирівнювання конструкцію знімають, проводять полірування поверхні, професійну чистку, обробляють емаль кальцієм, фтором. Для збереження позитивного ефекту надалі пацієнту необхідно встановити ретейнери (або капи). Найкращих результатів за порівняно короткий період можна досягнути в дитячому, підлітковому віці, коли зміни в зубній системі відбуваються дуже інтенсивно. Хоча досягти успіху у вирівнюванні зубного ряду вийде в будь-якому віці.

Особливості догляду та ефективність

Встановлення самолігуючої брекет-системи полегшує щоденну гігієну порожнини рота. Завдяки відсутності додаткових елементів для кріплення дуги на поверхні конструкції накопичується менше нальоту, не затримуються залишки їжі. Проте після кожного перекусу необхідно проводити полоскання, ранком та ввечері користуватись спеціальною щіткою, флосом, іригатором. Для мінімізації ризику травмування, пошкодження, відпадання замків необхідно відмовитись від твердих продуктів (горіхи, сухарі), таких, що мають тягучу, липку консистенцію (мармелад, ірис). Не варто відкушувати від цілого шматка, краще попередньо нарізати на частинки, а також не рекомендується лузати насіння, механічно навантажувати зуби.

Встановлення самолігуючих брекетів

Самолігуюча брекет-система дозволяє зробити зону усмішки бездоганною приблизно за 1,5–2 роки. Ортодонтична конструкція ефективна, максимально зручна, потребує коротшого періоду адаптації, ніж класичні варіанти. Досвідчені лікарі стоматології нового покоління Smile Clinic проведуть комплексне обстеження зубної системи, використовуючи сучасне обладнання та спроєктують індивідуальну стратегію вирівнювання зубного ряду.

Ортодонтія

Вартість
Консультація ортодонта600
Консультація ортодонта (дитяча)350
Пародонтологічна карта ортодонтична300
Контрольний візит , апарат480
Контрольний візит, корекція590
Контрольний візит, дитячий520
Аналіз і розшифровка знімків620
Виготовлення діагностичної моделі300
Виготовлення одного елейнера2890
Зняття відбитків (1 щелепа )300
Відбиток альгінативний480
Постановка сепаратора60
Сепарація 1 зуба160
Корекція ретейнера (в ділянці1 зубу)350
Еластики ортодонтичні, інтраоральні230
Заміна лігатур400
Заміна металевих лігатур300
Дуга ортодонтична500
Дуга ортодонтична сталь500
Дуга ортодонтична з покриттям450
Дуга ортодонтична широка Піттс650
Дуга з вигинами900
Цементування ортодонтичного кільця300
Накладка ортодонтична350
Брекет система 3M Gemini (Roth/MBT) метал (1 щелепа)18100
Брекет система 3M Clarity Advanced (1 щелепа)23400
Брекети самолігуючі метал21900
Брекети самолігуючі кераміка26750
Часткова постановка брекет системи 3М Gemini8450
Часткова постановка брекет системи 3М Clarity Advanced12300
Брекет 3M Gemini400
Брекет Clarity Advanced 1 одн.1200
Фіксація брекета 1 од450
Фіксація брекета самолігуючого (1шт.)950
Фіксація кнопки300
Фіксація ретейнерів (1 щелепа)2250
Фіксація апарату на мікроімплантах6400
Зняття б/с 1 щелепа1200
Зняття брекетів (1 шт )380
Зняття брекет - системи 1ст.920
Зняття брекет - системи 2ст.1050
Зняття не знімного апарата620
Поліровка після зняття брекет-системи 1 рівень1350
Поліровка після зняття брекет-системи 2 рівень1450
Капа Osamu4000
Суглобова капа6600
Ретенційна капа (1 щелепа)2350
Корекція суглобової капи550
Постановка замка на моляр600
Постановка дуги MEAW2300
Ортодонтичний імплант4300
Мікроімплант Біорей5350
Курс лікування системою прозорих кап Easybite101100
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners I категорія110000
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners II категорія153300
Курс лікування системою прозорих кап SLX Clear Aligners III категорія170650
Ортодонтичний апарат HAAS10500
Продовження ортодонтичного лікування, розпочате в іншій клініці11230
Комп'ютерне моделювання та візуалізація плану лікування4450
Утримуючий апарат Бюгель2670
Утримуючий апарат Нанса3200
Апарат біоблок8550
Апарат Haas9200
Апарат Дістал Джет10700
Апарат твін блок10900
Апарат Гербста12300
Апарат на мікроімплантах I рівень30000
Апарат на мікроімплантах II рівень37000
Коректор 2 класу Флекс Девелопер10900
Ремонт апарату 1 ст.1920
Ремонт апарату 2 ст.3200
Трейнер ортодонтичний3200
Міогімнастика та корекція трейнера450
Лицева маска2680
Перфорація піднебінного шва3680
Створення плану лікування на елайнерах/ діагностика3980

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)