Секрети білосніжної усмішки: користь професійної чистки зубів

Здоров’я ротової порожнини відіграє ключову роль у нормальному функціонуванні шлунково-кішківникового тракту та, як результат, організму загалом. Сучасні стоматологічні послуги включають процедури, які надають профілактичний ефект. З цією метою в клініці виконується комплексне чищення зубів за допомогою спеціальних апаратів. Застосування професійних паст сприяє досягненню бажаного результату. Ефективність процедури залежить від багатьох факторів та індивідуальних потреб пацієнта.

Секрети білосніжної усмішки: користь професійної чистки зубів

Користь професійної гігієни полягає у видаленні зубного каменю та нальоту. Щоденні процедури несуть суттєву користь, але повністю не позбавляють відкладень, які утворюються на емалі та стають причиною розвитку запальних захворювань та карієсу. Залишки їжі потрапляють у важкодоступні місця та утворюють наліт, який також треба видаляти. Один раз на пів року рекомендовано усувати фактори, що сприяють розвитку карієсу та інших захворювань ротової порожнини.

Професійна чистка зубів: етапи процедури

Лікарі стоматологічної клініки Smile Clinic відповідально ставляться до виконання медичних маніпуляцій. Професійна гігієна — це відпрацьована техніка, що застосовується як ефективна профілактика хвороб та запальних процесів зубів та ясен. Процедура чистки виконується за один візит, але відбувається поетапно:

 1. Огляд ротової порожнини. Стоматолог оцінює, наскільки ретельно пацієнт виконує щоденні гігієнічні процедури. Далі надається візуальна оцінка відкладень, що утворились на зубах, та вибирається техніка їх видалення з урахуванням наступних факторів: ураження карієсом, гігієнічний індекс, глибина пародонтальних кишень, стан слизової оболонки та навколишніх тканин. Робиться дентальний знімок, що демонструє стан зубів до виконання процедури. 
 2. Гігієнічна чистка зубів ультразвуком. За допомогою апарату видаляються відкладення, зубний камінь, м’який наліт, що знаходиться у важкодоступних для щітки місцях.
 3. Чистка області під яснами. Відкладення в пародонтальних кишенях лікар видаляє вручну спеціальним інструментом. Дії виконуються дуже обережно, щоб уникнути травмування тканин.
 4. Чистка Air-Flow-Propfyflex. Відбувається під дією струменю повітря та води під тиском із включенням дрібнодисперсних частинок спеціального порошку. У результаті вдається видалити плями з емалі, які утворилися від дії барвників після паління, вживання кави та чаю. Технологія цілком безболісна, вона може застосовуватись для пацієнтів із підвищеною чутливістю зубів та ясен
 5. Професійна чистка за допомогою спеціальних щіток та паст. У такий спосіб вдається зняти наліт, утворений від залишків їжі. Одночасно абразивні часточки усувають на емалі пігментні плями.
 6. Полірування зубної емалі. Шорсткість поверхні усувається з метою перешкоджання скупченню нальоту, який є середою для розмноження бактерій, що викликають карієс та запальні процеси.
 7. Фотопротокол результату процедури. Робиться серія фотознімків, який демонструє ефективність професійної чистки в порівнянні з початковим станом зубів пацієнта.
 8. Надання стоматологом рекомендацій щодо догляду. Регулярні гігієнічні процедури в домашніх умовах повинні виконуватись із застосуванням індивідуально підібраної техніки. Варто врахувати анатомічні особливості щелепи й зубного ряду та підібрати додаткові предмети для догляду: міжзубні йоржики та іригатори. 

Секрети білосніжної усмішки: користь професійної чистки зубів

Професійна чистка зубів — важлива процедура для тих, хто прагне зберегти здоров’я ротової порожнини та мати красиву усмішку. Не варто нехтувати профілактичними мірами — вони відіграють суттєву роль у запобіганні захворюванням. Регулярний догляд дає позитивний ефект та дозволяє уникнути складного стоматологічного лікування. 

Переваги професійної гігієни

Чищення зубів — щоденна процедура, яка допомагає видаляти наліт, але за тривалий час на емалі накопичуються відкладення, яких можна позбутися лише в клінічних умовах. Застосування сучасного обладнання та дії професіоналів під час надання стоматологічних послуг — це фактори якісного обслуговування пацієнтів, що звернулися за допомогою. Чистка зубів у Києві — популярна процедура, бо надає низку суттєвих переваг: 

 • ефективність. Видалення зубного каменю, відкладень та нальоту відбувається ретельно та безболісно;
 • профілактика. Запобігає виникненню карієсу та інших хвороб;
 • покращення здоров’я ясен. Професійна гігієна допомагає уникнути запалень та кровотечі прилеглих тканин;
 • усунення неприємного запаху з рота. Видалення бактерій та нальоту сприяє свіжому диханню;
 • турбота про красу усмішки. Завдяки гігієнічним процедурам емаль зубів не темніє та не псується. 

Професійна гігієна робить зуби білішими.

Секрети білосніжної усмішки: користь професійної чистки зубів

Послугу професійної чистки надають у Києві в стоматології Smile Clinic, що розташована на лівому березі в районі житлових масивів Осокорки, Позняки. Вартість процедури доступна для пацієнтів, які надають перевагу сучасним технологіям та високому сервісу обслуговування. Варіативність ціни залежить від вибраних методик.

 

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)