Вирівнювання зубів

Ефективне вирівнювання зубів у Smile Clinic 

Красива посмішка – важлива частина іміджу сучасної людини, індикатор здоров’я всього організму. Стоматологічні технології дозволяють ефективно провести вирівнювання зубів у будь-якому віці навіть при серйозних деформаціях. Досвідчені стоматологи Smile Clinic проведуть комплексне обстеження й розроблять індивідуальну стратегію ортодонтичного лікування. Стоматологічна клініка нового покоління використовує передове обладнання, інноваційні методики та якісні, сертифіковані матеріали для досягнення ідеального результату.

Вирівнювання зубів: коли необхідне лікування

Правильний прикус, рівний зубний ряд є питанням не лише естетики, але й здоров’я. Стоматологічні дефекти часто стають причиною активного розвитку карієсу, проблем із роботою шлунку. Вирівнювання зубів у Києві на базі провідної стоматології проводиться висококваліфікованими лікарями, з використанням інноваційних методів обстеження.

Оптимальним варіантом у плані дієвості, вартості є усунення недоліків у максимально ранньому віці. Дорослим пацієнтам виправити положення зубів теж можна, але процес проходить важче та довше, пов’язаний із відчутним дискомфортом. Найчастіше аномалії зубної системи викликані генетичним фактором, нерівномірним розвитком щелеп, дефіцитом навантаження на кісткову тканину при жуванні, аномальною позицією зачатків.

Вирівнювання зубів

Консультація ортодонта необхідна в таких випадках:

  • скупченість зубів, наявність треми, діастеми;
  • зміщення щелеп;
  • біль у зоні скронево-нижньощелепного суглоба;
  • неправильний прикус;
  • аномальний ріст, позиція зубів.

Досвідчені дантисти Smile Clinic проводять ортодонтичне лікування в Києві (метро «Осокорки» та «Позняки») на експертному рівні, з використанням інноваційного обладнання, лише сертифікованих матеріалів. Ціна вирівнювання зубів залежить від вибраного типу конструкції, складності клінічної ситуації, обсягу обстеження й підготовки до лікування.

Ефективні способи вирівнювання зубів у Smile Clinic

Дієва стратегія лікування розробляється спеціалістами клініки індивідуально для кожного пацієнта. У процесі обов’язково враховуються анамнез, складність аномалій, загальний стан, вік. Сучасні ортодонтичні апарати практичні, максимально комфортні, дозволяють змінити положення нерівних зубів, виправити напрямок росту, нахил не лише в дитячому, але й в дорослому віці. Ігнорування проблем, крім естетичного дефекту, з часом призведе до активного розвитку карієсу, порушень функції жування, а також із боку скронево-нижньощелепного суглоба.

Вирівнювання зубів

Досягти ідеальної усмішки навіть при серйозних порушеннях вийде завдяки використанню:

  • Ретейнерів – необхідні після зняття брекетів для успішної ретенції – збереження досягнутого результату. 
  • Елайнерів – прозорі знімні конструкції з легкого полімеру дозволяють успішно виправити скупченість зубів, неправильний прикус, аномальну форму зубного ряду. Елайнери виготовляють виключно за індивідуальним скануванням. 
  • Брекет-систем. Спеціальні конструкції з замків, лігатур та металічної дуги призначені для механічного впливу на зуби, надання їм правильного положення, корекції прикусу. Можуть бути металічними, керамічними, цирконієвими, сапфіровими, за способом кріплення – лігатурними чи безлігатурними (самолігуючими). Мають власний механізм фіксації дуги без допоміжних елементів.

Пластинок – знімні, постійні апарати найчастіше застосовують для дітей, підлітків для корекції прикусу.

Вирівнювання зубів

У деяких випадках доцільне встановлення вінірів. Найефективніший вид ортодонтичної конструкції визначить лікар-ортодонт на консультації після огляду, збору анамнезу. У разі потреби призначається додаткові методи обстеження (кт, панорамний знімок, сканування). Термін і ціна виправлення прикусу розраховуються персонально після обстеження та розробки плану терапії. Ортодонтичні конструкції для вирівнювання зубів виготовляються за індивідуальними зліпками, вимагають суворого виконання графіку носіння, гігієнічного догляду, полоскання рота. На консультації ортодонт розповість про особливості використання призначеного типу апарату, його дієвість, специфіку установки та зняття. Спеціалісти кращої стоматологічної клініки столиці Smile Clinic допоможуть створити ідеальну усмішку, гарантують якісне та комфортне вирівнювання зубів за новітніми методиками без болю та негативних емоцій.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)