Временная коронка

Протезирование зубов долгий и сложный процесс. Эта стоматологическая услуга проходит в несколько этапов. Сначала пациент проходит терапевтическое лечение или удаление зубов, которые не подлежат восстановлению. И только после изготавливают коронки. В период изготовления протезов пациенту предлагают установить временные коронки. Но не все знают о функциональной ценности этого этапа протезирования. Тем не менее есть веские причины, по которым его нельзя игнорировать.

Основные функции

Перед заключительным этапом протезирования врач снимает с зуба слепок. После этого стоматолог придаёт ему необходимую форму и выполняет препарирование. Иными словами, полностью обтачивается поверхность зуба. Установка временных коронок в этот период решает эту проблему. В основном услуга необходима для:

  • эстетики;
  • защиты;
  • привыкания.

Временный протез позволяет восполнить пробел в ротовой полости на время изготовления постоянного. Никто не хочет показывать другим свои обточенные клыки или постоянно прикрывать рот рукой при улыбке.

Коронка на передний зуб более востребованная. Обточенные передние зубы сразу же видны при улыбке и даже во время разговора, что влечёт для пациента значительный дискомфорт при общении.

Кроме эстетического момента, установка временной коронки на зуб позволяет предотвратить возможные болевые реакции во время еды. Это происходит по причине обтачивания без удаления нерва. После этого препарированный зуб может сильно реагировать на соприкосновения с горячей или холодной пищей. Также временные протезы позволяют пациенту привыкнуть к ощущениям во рту.

Цена зависит от метода, с помощью которого они выполнены. Создание временной коронки может происходить непосредственно в полости рта пациента или в зуботехнической лаборатории. Если говорить о материале, то в большинстве случаев используется пластик (пластмасса).

Вас интересует установка временных коронок в Киеве? Стоматологическая клиника «Smile Clinic» с радостью предоставит вам такую услугу. Наши врачи профессионально поставят протезы, используя инновационное оборудование и качественные материалы.

Также для вас:

  • низкие цены;
  • отсутствие очередей;
  • широкий комплекс услуг;
  • отсутствие боли.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)