Зубосохраняющие операции

Одно из самых важных направлений в стоматологии – это зубосохраняющие операции. К хирургическому вмешательству относят:

  • удаление новообразований в тканях;
  • сепарирование коронок;
  • ампутацию корней;
  • лечение пародонтита.

Благодаря таким манипуляциям удаётся практически полностью сохранить зубной ряд при возникновении разного рода проблем.

Когда нужно?

Зубосохраняющие операции в стоматологии начали делать не так давно, ведь оперативное вмешательство требует от доктора достаточно много опыта работы.

Обратиться к врачу необходимо, если:

  • корень двухкорневого зуба невозможно вылечить эндодонтическим способом из-за непроходимости канала и обширной деструкции;
  • половина коронки и корень удалены;
  • кость и область удалённого корня были залечены, а образовавшийся дефект – протезирован.

Это довольно серьёзные проблемы, но благодаря современным методам лечения от них просто избавиться. Цены на операции на зубах в Киеве разные и зависят от того, какова область поражения, поэтому итоговую стоимость процедур лучше предварительно оговорить с доктором.

Особенности хирургического вмешательства

Корень и примыкающая часть коронки удаляются только в том случае, если пломбирование невозможно. Если повреждена только часть зуба, то его можно сохранить. Но в таком случае потребуется дальнейшее лечение у стоматолога-ортопеда.

Операции на зубах проводятся по следующему алгоритму:

  1. Хирург пломбирует каналы, которые не нужно удалять.
  2. Применяется анестезия. В некоторых случаях может использоваться общий наркоз.
  3. Удаляется корень и часть коронки.

После оперативного вмешательства зуб полностью сохраняет свои функции и может быть опорой для ортопедических конструкций.

Если вы точно не знаете, нужно ли оперативное вмешательство, то лучше записаться на консультацию. Доктор «Smile Clinic» проведёт осмотр и составит план лечения, в котором указаны цены на процедуры. Благодаря такому подходу будет выбран оптимальный метод для сохранения зубного ряда.

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ

Анна Ткаченко
Анна Ткаченко
2024-03-12
Я наважилась на видалення одразу чотирьох вісімок під седацією і це було моє найкраще рішення! Не страшно, не боляче і без стресу! Реабілітація минула швидко, у клініці мені дали всі необхідні поради, що треба робити після операції, і навіть підтримували морально, телефонували спитати, чи все добре) Дуже дякую за турботу та професіоналізм!
Олександра Кушніренко
Олександра Кушніренко
2024-02-12
Чудова клініка з привітними адміністраторами та затишною атмосферою. Прекрасні лікарі, Андрій Миколайович та Євген Ігорович, працювали над моєю посмішкою та здоровʼям зубів. Приємно що на прийомах завжди дослухаються до мене, піклуються про комфорт, перепитують чи все добре, з таким відношенням завжди відчуваю себе в надійних руках і страху зовсім немає. Рекомендую!
Людмила Глущенко
Людмила Глущенко
2024-02-09
Вже кілька років я та моя родина користуємося послугами Смайл клінік. Впевнено можу рекомендувати лікаря Маринюк Євгена Ігоровича за якісно виконані роботи, клієнтоорієнтований підхід та чіткі рекомендації. Дякую✨
Анжела Добровольська
Анжела Добровольська
2024-01-30
Чудова стоматологія, лояльні ціни, привітний персонал.
Alex F
Alex F
2024-01-27
Дуже радий, що натрапив на цю клініку. Тут працюють справжні профі та просто хороші люди. Дуже порадував сучасний підхід, нові технології в лікуванні. Все обговорюється з пацієнтом та видно на екрані по знімкам.
Светлана Черес
Светлана Черес
2024-01-17
Завжди лікую зуби у лікаря Євгенія, про що ні разу не пошкодувала. Щоразу це безболісна процедура. Добре, що лікар періодично запитує, як ти себе почуваєш, чи можливо навіть потрібна перерва. Тому на прийомах почуваю себе впевнено. Сам лікар дуже уважний, старається все зробити максимально ідеально і щоб поліковані зуби виглядали натурально. Рекомендую!
Артем Соколов
Артем Соколов
2023-12-30
Хороша клініка "від дверей до крісла". Привітний уважний адміністратор, чудові лікарі Маринюк Євген Ігорович та Дмитро Віталійович. Євген Ігорович надав вичерпну консультацію, план лікування та реалізував його більш ніж чудово. Окремо хочу виділити уважність лікаря та точність усіх прогнозів щодо поведінки вилікуваних зубів та рекомендацій за доглядом. Ніяких неприємних сюрпризів! Дмитро Віталійович виконав видалення двох зубів мудрості на одній стороні: на ранок жодних набряків та проблем.
Юлия Ивановна
Юлия Ивановна
2023-12-29
Ставила импланты у Дмитрия Витальевича, очень благодарна ему за высокий профессионализм, он чудесный человек и хирург-имплантолог.Поздравляю коллектив клиники с новогодними праздниками и желаю ещё большего процветания. Вы лучшие!
Диана Ищук
Диана Ищук
2023-12-26
Велика подяка лікарю Дмитру Віталійовичу, за проведену імплантацію та встановлення зубних протезів моїй мамі. Уважний лікар, професіонал у своїй справі. Результат супер! Також хочеться відзначити персонал, який працює в клініці. Дуже ввічливі. Окрема подяка адміністратору Єлизаветі за теплий прийом в клініці. Рекомедуємо! ❤️
Тетяна Глазкова
Тетяна Глазкова
2023-12-25
Дуже рада, що потрапила саме до цієї клініки, де працюють дуже привітні люди – з моменту запису по телефону та до виходу з клініки – лише позитивні емоції. Лікарі дуже уважні та акуратні, розповідають усе, що роблять та відповідають на всі запитання. Загалом дуже комфортна обстановка. Велику подяку хочу висловити фахівцям клініки "Smile Clinic", особливо хірургу – Різніченко Дмитру, терапевту – Маринюк Євгену, ортодонту – Ніколаєва Аріні, чудові лікарі, професіонали своєї справи! Дякую Вам за працю! Більше не боюсь стоматологів, за здоровою усмішкою тільки до вас!)